مرگ دردناک (یاسین جمال زاده) بر اثر شلیک گلوله

مرگ دردناک (یاسین جمال زاده) بر اثر شلیک گلوله

۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۲۰:۰۱ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس اجتماعی - دادستان عمومی وانقلاب مرکز استان گیلان گفت: در محل شلیک به یاسین جمال‌زاده که منجر به فوت نامبرده شده هیچ مامور انتظامی یا ماموران حافظ امنیت مستقر نبوده اند. ...

به گزارش سرویس اجتماعی خبر ناب به نقل از برترین ها - میزان: دادستان عمومی وانقلاب مرکز استان گیلان گفت: در محل شلیک به یاسین جمال زاده که منجر به فوت نامبرده شده هیچ مامور انتظامی یا ماموران حافظ امنیت مستقر نبوده اند.

سید مهدی فلاح میری در خصوص فوت یاسین جمال زاده در حوادث اخیر در رضوانشهر استان گیلان اظهار کرد: مطابق تحقیقات به عمل آمده و بررسی گزارش های نهادهای انتظامی و امنیتی فوت یاسین جمال زاده در اثر شلیک ماموران انتظامی و یا ماموران حافظ امنیت نبوده است.

مرگ دردناک (یاسین جمال زاده) بر اثر شلیک گلوله

وی تصریح کرد: مطابق پروتکل اعلام شده هیچ یک از ماموران حاضر در صحنه هیچ سلاح جنگی به همراه نداشته اند.

فلاح میری تصریح کرد: در محدوه ای که این اتفاق ناگوار رخ داده است هیچ مامور انتظامی و یا مامور حافظ امنیت مستقر نبوده و عامل شلیک گلوله به یاسین جمال زاده فعلا مشخص نیست. دستگاه قضایی از لحظات اولیه بروز این اتفاق پرونده تشکیل داده و تحقیقات در این زمینه را آغاز کرده و علت این مرگ مشکوک را مورد بررسی قرار داده است.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گیلان همچنین عنوان کرد: تمام تلاش خود را برای شناسایی عامل شلیک به یاسین جمالزاده به کار بسته ایم و در حال انجام تحقیقات هستیم.

این خبر توسط سایت برترین ها منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : برترین ها

اخبار گوناگون در برخط