توضیح استاد دانشگاه تهران درمورد خودکشی (زهرا.ج)

توضیح استاد دانشگاه تهران درمورد خودکشی (زهرا.ج)

۱۳ آذر ۱۴۰۱ - ۱۹:۰۲ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس اجتماعی - استاد دانشکده برق دانشگاه تهران: یک نویسنده دومی به کمک نویسنده اصلی در بحث تئوری این کار همکاری کرده بود. گویا بین این دو نفر بحثی پیش می‌آید. نویسنده دوم به نویسنده اصلی می‌گوید تو از من سواستفاده کردی و این حرف او را خیلی خیلی ناراحت کرد. ...

به گزارش سرویس اجتماعی خبر ناب به نقل از برترین ها - تسنیم: «زهرا.ج» دانشجوی مقطع دکتری رشته برق دانشگاه تهران از راه پله طبقه دوم دانشکده برق قدیم واقع در دانشکده فنی (امیرآباد شمالی) به پایین می پرد. بررسی ها حاکی از آن است که این دانشجو در مخالفت با درخواست استاد مبنی بر درج نام یک فرد در مقاله اش که هیچ ارتباطی با مقاله وی ندارد، اقدام به خودکشی می کند.

استاد دانشکده برق دانشگاه تهران در این باره گفت: چهارشنبه هفته پیش ما مقاله ای را به ژورنال nature communications سابمیت کردیم و در این مقاله چکیده کار خانم دانشجو در طول ۳، ۴ سال اخیر ارائه شده بود. به عنوان یک محقق این کار بهترین کار زندگی من بود.

او افزود: یک نویسنده دومی به کمک نویسنده اصلی در بحث تئوری این کار همکاری کرده بود. گویا بین این دو نفر بحثی پیش می آید. نویسنده دوم به نویسنده اصلی می گوید تو از من سواستفاده کردی و این حرف او را خیلی خیلی ناراحت کرد.

او گفت: با نویسنده اول حرف زدم قرار شد که مشکل را حل کنیم، همه چی خوب بود تا همین امروز، که یکهو باز بهم ریخت و گفت: اصلا اسم مرا حذف کنید. بعد یکهو گفت من دیگر نیستم و رفت و خودش را انداخت پایین... باورم نمی شود، هنگ کردم، بهترین مقاله سابمیت شده بود، بخاطر یک اسم؟

این خبر توسط سایت برترین ها منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : برترین ها

اخبار گوناگون در برخط