اعتراض به خاموشی های دستوریِ شب های تهران

اعتراض به خاموشی های دستوریِ شب های تهران

۰۹ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۸:۵۰ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس اجتماعی - روزنامه همدلی گزارشی از مصائب شهروندی در تهران تاریک دارد و از مختل شدن زندگی مردم و همچنین افزایش سرقت‌ها و ناامنی در نتیجه این اتفاق نوشته است. ...

به گزارش سرویس اجتماعی خبر ناب به نقل از برترین ها - روزنامه همدلی گزارشی از «مصائب شهروندی در تهران تاریک» دارد و از مختل شدن زندگی مردم و همچنین افزایش سرقت ها و ناامنی در نتیجه این اتفاق نوشته است.

اعتراض به خاموشی های دستوریِ شب های تهران

وضعیت دید در شب تهران تحت تاثیر خاموشی معابر به گونه ای شده که حتی تردد خودروها در برخی مسیرها نیز با چالش نور دست به گریبان است. تاریکی در برخی خیابان ها به حدی است که علائم ترافیکی و تابلوهای راهنمای مسیر نیز از دیدکافی برخوردار نیست. خلا روشنایی در برخی از کوچه وخیابانها دردســر بزرگی برای عابران پیاده از حیث امنیت نیز شــده است. افزایش سرقت ها شاهدی روشن بر این ادعاست. محروم کردن معابر پایتخت از روشنایی، مسئولان دلیل اخذ و اجرای این تصمیم را بالا رفتن مصرف گاز و فشار آمدن به ایستگاه های برق برای تامین آن اعلام کردند و این ماجرا برای همه کسانی که نیاز به روشنایی در شب است قطعا اختلال بزرگی ایجاد می کند.

در ادامه این گزارش آمده است: گرفتن نور از شب های پایتخت هم اعتراض مردم و هم برخی از سازمان ها و ارگان ها را به دنبال داشت. مردم گفتند خاموشی معابر در ساعات شب امنیت شهر را پایین می آورد، برای کسانی که شب هنگام در معابر تهران تردد دارند، تجربه رانندگی یا عبور از خیابان های تاریک تکراری است، انتشار عکس و فیلم ها در فضای مجازی نشان می دهد این روزها روشنایی شهر در شب برای همه معابر میسر نیست.

این خبر توسط سایت برترین ها منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : برترین ها

اخبار گوناگون در خبر ناب