عمق فاجعه قتل خانوادگی در این 3 عکس تکاندهنده  -  در میدان شهدای تهران رخ داد
سرویس اجتماعی - مرد جوان در میدان شهدا بعد از قتل برادر و عمویش، به زندگی خود پایان داد. ...

به گزارش سرویس اجتماعی خبر ناب به نقل از رکنا - جنایی رکنا؛ غروب 4 بهمن ماه امسال زن میانسال وحشت زده به کوچه ای واقع در خیابان شهدا دویده و به خاطر درگیری داخل خانه اش از همسایه ها کمک خواست.همه چیز در یک چشم بر هم زدن رخ داد.ناگهان در میان فریادهای زن میانسال، صدای برخورد شدیدی در پارکینگ خانه پیچید.

زن میانسال به داخل خانه دوید و جسد بی جان پسرش به نام سهیل را دید که روی رمپ پارکینگ خانه افتاده بود.فریاد زنان داخل آپارتمان رفت و با جسد خونین پسر دیگرش به نام سامان و همچنین جسد خونین عموی سامان و سهیل مواجه شد.همان موقع پدر سامان ۳۸ ساله و سهیل ۳۴ ساله  هم از راه رسید.

موضوع بلافاصله به ماموران کلانتری 110 شهدا مخابره شد و در دستور کار محمد وهابی بازپرس کشیک قتل پایتخت قرار گرفت و با دستور بازپرس،تیم تشخیص هویت راهی محل حادثه شدند.

مشاهدات اولیه حکایت از آن داشت که سهیل در جریان درگیری با سامان و عموی خود،ابتدا آنها را با ضربات چاقو به قتل رسانده و سپس به پشت بام خانه ۴ طبقه رفته و با پرش از  طبقه چهارم اقدام به خودکشی کرده است.

همچنین مشخص شد درگیری از آپارتمان محل سکونت سامان و سهیل و پدر و مادرشان واقع در طبقه اول آغاز شده بود.عموی ۶۰ ساله سامان و سهیل که در این جنایت به قتل رسید ساکن طبقه دوم بود و به تنهایی زندگی می کرد.یکی دیگر از عموهای سامان و سهیل هم در طبقه سوم ساکن بود که در زمان وقوع حادثه در خانه نبود.طبقه چهارم نیز به خانواده ای اجاره داده شده است که از مسائل خانوادگی دیگر ساکنین بی خبر هستند.

خودکشی قاتل بعد از قتل عمو و برادر در محله شهدا

مادر سامان و سهیل تنها کسی است که در زمان وقوع درگیری در خانه حضور داشته است.او در اولین اظهارات خود بیان داشته که سهیل مشکل روحی داشته و حتی چند بار قصد داشتند او را در بیمارستان بستری کنند. برای همین بی دلیل به جان برادر خود و عمویش افتاده است.پدر سامان و سهیل هم در تائید حرف همسرش راجع به بیماری سهیل اذعان داشت که علت مشکل روحی و عصبانیت سهیل پیدا نکردن شغل و بیکاری بود.

مادر در ادعایی دیگر بیان داشت که حدود ۸ سال قبل سامان در منطقه مرزی، هنگام مرزبانی روی مین رفت که منجر به کور شدن 2 چشمش شد و همچنین 2 دستش از مچ قطع شد.برای همین سهیل به او گفته بود تو زندگی خوبی نداری ،عمو هم زندگی خوبی ندارد و باید شما را راحت کنم. اما در نهایت مادر سامان و سهیل به اختلاف مالی سهیل با سامان و عمویش اشاره کرد و بیان داشت که بر سر زمین و ملک با هم اختلاف داشتند.بازپرس پرونده دستور شناسایی اموال سهیل را صادر کرد تا در صورت تقاضای اولیای دم، دیه مقتولین از اموال قاتل پرداخت شود.

عمق فاجعه قتل خانوادگی در این 3 عکس تکاندهنده  -  در میدان شهدای تهران رخ داد

عمق فاجعه قتل خانوادگی در این 3 عکس تکاندهنده  -  در میدان شهدای تهران رخ داد

عمق فاجعه قتل خانوادگی در این 3 عکس تکاندهنده  -  در میدان شهدای تهران رخ داد

این خبر توسط سایت رکنا منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در خبر ناب