پشیمانی مرد همسرکش پس از جنایت  -  انگیزه مرد کارتن خواب از قتل همسرش چه بود؟
سرویس اجتماعی - مرد معتاد به خاطر پول مواد با همسرش درگیر شد و جانش را گرفت اما بعد دچار پشیمانی شد و به محل حادثه برگشت که توسط پلیس دستگیر شد.

به گزارش سرویس اجتماعی خبر ناب به نقل از همشهری - حوادث: شامگاه شانزدهم خرداد ماه، ساکنان ساختمانی در جنوب تهران، صدای فریاد و درگیری زوج همسایه را شنیدند. دقایقی بعد صدای زن جوان قطع شد و همسایه ها شوهر وی را دیدند که سراسیمه از ساختمان خارج شده و رفت. همسایه ها که نگران وضعیت زن جوان شده بودند، پا در خانه آنها گذاشتند و با جسد خونین زن جوان مواجه شدند. در این شرایط بود که تیم جنایی در جریان این حادثه مرگبار قرار گرفت و قدم در آنجا گذاشت. شواهد حکایت از این داشت که کسی جز شوهر مقتول عامل جنایت نیست که سراسیمه از خانه خارج شده بود. به این ترتیب جسد زن ۲۵ ساله به پزشکی قانونی انتقال یافت و تحقیقات برای دستگیری شوهر فراری وی آغاز شد تا اینکه ساعتی بعد وی که در اطراف خانه اش (محل حادثه) پرسه می زد، شناسایی و دستگیر شد.

مرد ۲۹ ساله در تحقیقات به قتل ناخواسته همسرش اعتراف کرد و گفت به شدت پشیمان است. او ادامه داد: معتاد که شدم، کارم را رها کردم و درگیر مواد شدم. کم کم مواد باعث شد که خانه ام را هم ترک کنم و هر چند روز یکبار به سراغ همسرم می آمدم تا پولی از او بگیرم و بتوانم هزینه موادم را تامین کنم.

او ادامه داد: کارتن خواب شده بودم و شب حادثه به سراغهمسرم رفتم تا بار دیگر از او پول بگیرم. فریبا در خانه ها کار می کرد و برایش سخت بود که پول زحمت هایش را من دود کنم. آن شب سر همین مساله باهم دعوایمان شد و ناخواسته دست به چاقو شدم و جانش را گرفتم. حالا هم به شدت پشیمانم.

این متهم به دستور بازپرس جنایی در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت قرار گرفته و تحقیقات تکمیلی از او ادامه دارد.

این خبر توسط سایت همشهری آنلاین منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : همشهری آنلاین

اخبار گوناگون در خبر ناب