پسر بازیگوش باعث قتل پدرش شد  -  زنگ خانه همسایه را زد بود و فرار کرد + جزئیات
سرویس اجتماعی - پدر خانواده‌ای که فرزندش زنگ درب خانه همسایه را به صدا در آورده و مزاحمت ایجاد کرده بود، به‌خاطر همین موضوع و در جریان یک درگیری به قتل رسید. ...

به گزارش سرویس اجتماعی خبر ناب به نقل از رکنا -  روز یکشنبه 20 خردادماه، کارکنان انتظامات یکی از بیمارستان های شرق تهران مرگ مشکوک مرد جوانی را روی تخت بخش اورژانس به مرکز فوریت های پلیسی 110، گزارش کردند.

با اعلام این خبر، تیمی زبده از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی به همراه بازپرس کشیک قتل پایتخت پای در بیمارستان مورد نظر گذاشتند و با جسد مرد 37 ساله ای به نام هوشنگ مواجه شدند که براثر اصابت ضربه چاقو به قتل رسیده بود. بررسی های اولیه هم نشان می داد که مقتول در جریان یک درگیری با همسایه خود در ساختمانی واقع در محله محلاتی قربانی جنایت شده است.

بدین ترتیب کارآگاهان جنایی پای در صحنه جرم گذاشتند و تحقیقات میدانی را آغاز کردند. یکی از شاهدان ماجرا را اینطور توضیح داد: پسر هوشنگ بسیار حرکات شیطنت آمیزی دارد. این پسربچه در عالم کودکی خود زنگ یکی از همسایه های ساختمان را به صدا در آورد و فرار کرد که همین ماجرا باعث شد تا جرقه درگیری روشن شود.

او گفت: همسایه ای که هدف آزار و اذیت بچه گانه قرار گرفته و به خاطر به صدا در آمدن زنگ خانه اش عصبانی شده بود، برای تذکر به سمت خانه هوشنگ رفت اما آنها با یکدیگر سر همین موضوع مشاجره لفظی پیدا کردند.

شاهد جنایت ادامه داد: در جریان این مشاجره لفظی ناگهان یکی از اقوام نزدیک مرد همسایه با چاقو به سمت هوشنگ حمله کرد و او را با چاقو به قتل رساند. متهمان پس از ارتکاب جرم خیلی زود صحنه قبل از رسیدن پلیس ترک کردند. هوشنگ که پدر دو فرزند خردسال بود، قربانی این نزاع خونین شد.

پس از پایان تحقیقات میدانی در صحنه جرم، کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ ماموریت یافتند تا با اقدامات فنی و اطلاعاتی مخفیگاه عاملان این جنایت هولناک را شناسایی و سپس نسبت به دستگیری آنها اقدام کنند.

به گزارش تسنیم، با دستور بازپرس جنایی، جسد مقتول برای معاینات دقیق تر به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی جهت دستگیری متهمان پرونده ادامه دارد.

این خبر توسط سایت رکنا منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در خبر ناب