قتل پسر مازندرانی به شکلی ناگوار + عکس مقتول و جزئیات

قتل پسر مازندرانی به شکلی ناگوار + عکس مقتول و جزئیات

۲۲ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۴:۱۲ زمان مطالعه : 3 دقیقه
سرویس اجتماعی - جسد بنیامین 12 ساله که گمشده بود از زیر خاک بیرون کشیده شد. ...

قتل پسر مازندرانی به شکلی ناگوار + عکس مقتول و جزئیات

به گزارش سرویس اجتماعی خبر ناب به نقل از رکنا - یک ماه قبل خبر گم شدن پسری به نام بنیامین مهدوی اهل روستای زاغ مرز در نزدیکی میانکاله ناپدید می شود.

گمشدن پسر 12 ساله در میانکاله

خانواده او برای پیدا شدن پسرشان به پلیس آگاهی مراجعه کردند و عکس او را در صفحات مجازی منتشر کردند.

درحالی که هیچ اثری از بنیامین 12 ساله نبود همزمان با اطلاع رسانی خانواده نگرانش و پیگیری های پلیس یک مرد اهل میانکاله ادعا کرد من لحظه به قتل رسیدن این پسر را دیده ام و فیلمش را دارم.

فیلم صحنه قتل بنیامین 

این مرد با ارایه فیلم تلخی به پلیس ادعا کرد همراه دوستش  مشغول مصرف موادمخدر گل بود که متوجه شده است پیرمرد 60 ساله ای به نام فرزاد که همه او را در روستا می شناسند مشغول خفه کردن بنیامین است و از این صحنه دلخراش فیلمبرداری کرده است.

همین سرنخ و فیلم کافی بود تا ماموران پلیس با دستور قضایی و برای راز گشایی  وارد عمل شوند و در نخستین اقدام فرزاد بازداشت شد.

بازداشت پیرمرد 60 ساله

پلیس بعد از دستگیری متهم او را تحت بازجویی قرار داد که پیرمرد در ابتدا اقدام به قتل را تکذیب کرد اما با دیدن فیلم در بازجویی های فنی و تخصصی مجبور به اعتراف شد و با پذیرفتن قتل بنیامین  برای نشان دادن محل دفن جسد بنیامین ماموران را به دشت هایی در اطراف میانکاله کشاند اما هنگام حفاری زمین توسط ماموران ناگهان خندید و ادعا کرد دروغ گفته است. مشغول کندن زمین می شوند اما متهم ناگهان شروع به خندیدن می کند و با بیان جمله شوخی کردم ماموران را در شوک فرو برد.

همدست قاتل کیست ؟!

همزمان با بازجویی ها از فرزاد کارآگاهان جنایی که تحت نظر دادستان ساری دست به اقدامات تجسسی زده بودند در شاخه دیگری به رفتارهای شاهد قتل که همان فیلمبردار صحنه جنایت بود مشکوک شدند و پس از تحقیقات میدانی و به دست آوردن سرنخی از رفاقت فرزاد و این مرد از وی خواستند واقعیت را بازگو کند.

کشف جسد دست و پا بسته بنیامین در میانکاله

دومین مظنون در گمشدن معمایی بنیامین 12 ساله وقتی دید کارآگاهان پی به دروغ پردازی های او برده اند و از آنجاییکه فیلم صحنه جنایت را داشت چاره ای جز اعتراف ندید و گفت: من خودم قربانی نیت شوم  فرزاد بودم و او از من فیلمبرداری کرده بود و همیشه با تهدید انتشار آن من را تحت سلطه خود داشت بعد از مدتی با فشارهای فرزاد من همدستش شدم اما قرار نبود کسی کشته شود من همراه فرزاد بودم و درباره بنیامین وقتی او را کشت فیلم گرفتم با همدستی من جسد را به یک شرکت صیادی بردیم و در آنجا دفنش گردیم.

انتقام از قاتل 

وی افزود: همیشه از فرزاد هم کینه به دل داشتم هم از او می ترسیدم فرزاد قربانیانش را به خانه اش می کشاند و وقتی بنیامین را کشت و دیدم پلیس در جست و جوی او است تصمیم گرفتم انتقامم را از فرزاد بگیرم و متوجه شدم بهترین فرصت را برای جبران  پیدا کرده ام.

با اعترافات این شاهد و همدست قاتل وی نیز بازداشت شد و پلیس که در همه جست و جوها برای یافتن ردی از بنیامین به بن بست خورده بود در این مرحله با راهنمایی های شاهد قتل توانست جسد پسر 12 ساله را درحالیکه دست و دهانش بسته بود از زیر خاک بیرون بکشد.

بنابه این گزارش ؛ این دو مظنون به قتل بنیامین تحت بازجویی هستند تا پرده از جزییات این جنایت دردناک و اقدامات مجرمانه مشابه آنها برداشته شود.

این خبر توسط سایت رکنا منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در خبر ناب