اشرار مسلح در آبادان در دام پلیس افتادند  -  آنها تا دندان مسلح بودند
سرویس اجتماعی - رئیس پلیس شهرستان آبادان از دستگیری 5 نفر عامل نزاع و درگیری منجر به تیراندازی در این شهرستان خبر داد. ...

به گزارش سرویس اجتماعی خبر ناب به نقل از رکنا -  سرهنگ کیومرث کشوری رئیس پلیس آبادان پیرامون جزئیات خبر گفت: به دنبال وقوع یک مورد نزاع دسته جمعی منجر به تیراندازی در منطقه احمدآباد این شهرستان و پس از حضور ماموران در محل مشخص شد این مورد با سلاح کمری به علت اختلافات شخصی بین چند نفر جوان اتفاق افتاده و سریعا دستگیری عاملان در دستور کار ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی  قرار گرفت.

وی تصریح کرد: مأموران پلیس اطلاعات این فرماندهی با انجام پی جویی های پلیسی موفق شدند طی چند عملیات ضربتی 5 نفر از افراد دخیل در نزاع وتیراندازی را دستگیر کنند.

سرهنگ کشوری با اشاره به کشف2قبضه سلاح جنگی از نوع کلت کمری بکار رفته در نزاع همراه با چند قبضه سلاح سرد قمه و ساطور 12عدد فشنگ جنگی مربوطه از متهمان خاطرنشان کرد: نزاع و درگیری های فردی،دسته جمعی و بعضا طایفه ای یکی از جرائم پر تعداد شهرستان است که منجر به درگیری و نزاع های خطرآفرین می شود و در مواردی عواقب شوم و غیر قابل جبرانی در پی دارد.

این مقام انتظامی به زخمی شدن 2نفر با سلاح سرد و گرم در این نزاع اشاره کرد و تصریح کرد : مصدومان این نزاع بلافاصله به بیمارستان منتقل که حال عمومی آنها مساعد گزارش شده است.

رئیس پلیس آبادان در خاتمه از توقیف یک دستگاه موتورسیکلت سنگین قاچاق و یک دستگاه خودروی سواری بکار رفته در صحنه تیراندازی از متهمان خبر داد و در خاتمه گفت: علیه متهمان دستگیر شده پرونده قضایی تشکیل و به دادسرا معرفی شدند.

این خبر توسط سایت رکنا منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در خبر ناب