آخرین وضعیت پرونده سرقت از بانک  ملی

آخرین وضعیت پرونده سرقت از بانک ملی

۲۲ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۲:۰۴ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس اجتماعی - سخنگوی قوه قضاییه آخرین وضعیت پرونده سرقت از بانک‌ ملی را تشریح کرد.

به گزارش سرویس اجتماعی خبر ناب به نقل از خبرآنلاین - سخنگوی قوه قضاییه امروز، سه شنبه (۲۲ خردادماه) در نشست خبری با حضور اصحاب رسانه درباره آخرین وضعیت پرونده سرقت از بانک ملی گفت: با پیگیری های صورت گرفته با ۱۴۵ نفر ازمالباختگان، تسویه حساب شده و وجوه خود را دریافت کردند

ایسنا نوشت: اصغر جهانگیر در نشست خبری امروز در پاسخ به سوالی درباره آخرین وضعیت پرونده سرقت از بانک ملی گفت: در این پرونده، ۱۹ نفر از متهمان به اتهام سرقت و تحصیل مال نامشروع تحت تعقیب قرار گرفتند و کیفرخواست صادر شد. کارشناسی های متعدد که باید انجام می شد یکی از دلایل طولانی شدن این پرونده، بود. بحث راستی آزمایی در خصوص ادعاها در مورد مالباختگان هم باید انجام می شد و اساسا مدارک لازم برای ادعاهای مالباختگان وجود نداشت و باید راستی آزمایی می شد و این کار صورت گرفت.

وی افزود: باتوجه به اینکه یک طرف این پرونده بانک ملی بود، بانک مصوبه ای را برای مصالحه با مالباختگان داشت و باید به تصویب دادگستری می رسید و این کار انجام و مواردش بررسی شد.

جهانگیر گفت: با پیگیری های صورت گرفته با ۱۴۵ نفر ازمالباختگان، تسویه حساب شده و وجوه خود را دریافت کردند و بانک به قائم مقامی مالباختگان برای ۵ نفر باقی مانده شاکی، پیگیر وصول مطالبات است و دنبال می شود. اکنون پرونده در دادگاه کیفری یک در حال رسیدگی است.

برای دسترسی سریع به تازه ترین اخبار و تحلیل رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.

این خبر توسط سایت خبرآنلاین منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : خبرآنلاین

اخبار گوناگون در خبر ناب