وحشت آفرینی شرور مسلح در رستوران معروف در بلوار دانشجو  -  پلیس وارد عمل شد
سرویس اجتماعی - سرکلانتر یکم پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری اراذل و اوباش متواری که باعث برهم زدن نظم عمومی شد، خبر داد ...

به گزارش سرویس اجتماعی خبر ناب به نقل از رکنا -  سرهنگ"صادق ضرونی سرکلانتر یکم  پلیس پیشگیری پایتخت گفت: در پی قدرت نمایی و استفاده از سلاح گرم توسط یکی از اراذل و اوباش بنام منطقه در یکی از رستوران های بلوار دانشجو، با اقدامات فنی پلیسی هویت و مخفیگاه این متهم شناسایی گردید و با هماهنگی مقام قضایی در یک عملیات منسجم پلیسی متهم در مخفیگاه خود غافلگیر و دستگیر شد.

وی با بیان اینکه این فرد با برهم زدن نظم عمومی باعث ایجاد رعب و وحشت شهروندان شده بود، افزود: متهم قبل از حضور پلیس، از محل متواری شده بود غافل از اینکه فرار از دست قانون امکان پذیر نیست و پلیس با این مخلان نظم و امنیت به شدت برخورد خواهد کرد.

این مقام  انتظامی ابراز داشت : متهم به اتهام درگیری دسته جمعی ،تهدید و ورود به عنف، تخریب خودرو، استفاده استفاده از سلاح گرم و سرد و همچنین ایجاد رعب و وحشت تحت تعقیب بود.

سرکلانتر یکم پلیس پیشگیری پایتخت ادامه داد: متهم پس از انتقال به کلانتری در تحقیقات اولیه به جرم خود و اخلال در نظم و امنیت شهروندان، ورود به عنف و درگیری با شهروندان اعتراف کرد.

سرهنگ ضرونی با اشاره به این که امنیت شهروندان خط قرمز پلیس است و با مخلان نظم و امنیت به جد برخورد می شود، خاطر نشان کرد: متهم جهت تحقیقات بیشتر و کشف جرائم احتمالی به مقام قضایی معرفی شد.

این خبر توسط سایت رکنا منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در خبر ناب