آتش سوزی ناگوار در مرکز درمانی محله سعادت آباد تهران

آتش سوزی ناگوار در مرکز درمانی محله سعادت آباد تهران

۲۲ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۶:۱۴ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس اجتماعی - آتش سوزی یک مرکز درمانی در سعادت آباد، با حضور آتش نشانان به خیر گذشت. ...

به گزارش سرویس اجتماعی خبر ناب به نقل از رکنا - همزمان با رخداد این حادثه و تماس کارکنان مرکز درمانی با سامانه ۱۲۵، بلافاصله آتش نشانان ایستگاه ۱۲۷ به همراه گروه امداد و نجات ۳، نردبان هیدرولیکی و خودرو حامل دستگاه های تنفسی با هماهنگی ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران، ساعت ۱۲ ظهر روز گذشته خود را به بلوار سعادت آباد رساندند.

جلال محمدی فرمانده آتش نشانان اعزام شده به محل حادثه در این خصوص گفت: مقداری ضایعات در طبقه زیرزمین یک مرکز درمانی دچار آتش سوزی شده و در همان لحظات اولیه و پیش از رسیدن نیروهای آتش نشانی، از سوی کارکنان مرکز درمانی مهار شده بود.

وی ادامه داد: در زمان رسیدن آتش نشانان، طبقات و راهروهای مرکز درمانی به خصوص طبقه دوم (بخش جراحی)، مملو از دود شده بود که نیروهای آتش نشانی پس از ایمن سازی کامل، کارکنان مرکز درمانی و بیماران را از میان دود غلیظ نجات دادند.

این فرمانده آتش نشانی خاطرنشان کرد: نیروهای آتش نشانی با استفاده از تجهیزات تهویه و فن، دود ناشی از آتش سوزی را تخلیه کردند.

محمدی در پایان گفت: خوشبختانه با حضور به موقع آتش نشانان، به هیچ یک از کارکنان کادر پزشکی مرکز درمانی و بیماران آسیبی نرسید.

این خبر توسط سایت رکنا منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در خبر ناب