سارق حرفه ای در عملیات تعقیب و گریز به دام افتاد

سارق حرفه ای در عملیات تعقیب و گریز به دام افتاد

۲۲ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۷:۱۷ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس اجتماعی - سارق حرفه ای در عملیات تعقیب و گریز حرفه ای دستگیر شدو ...

به گزارش سرویس اجتماعی خبر ناب به نقل از رکنا - سردار علی ولیپور گودرزی رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ، اظهار کرد: در راستای اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی کارآگاهان گشت پلیس آگاهی در منطقه شوش در حال گشت زنی بودند که به یک خودروی پژو 206 سفید رنگ تک سرنشین مشکوک شدند و تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند.

رئیس پلیس آگاهی پایتخت ادامه داد: کارآگاهان در گام نخست متوجه شدند، پلاک خودروی موردنظر سابقه سرقت دارد و وسیله نقلیه مذکور  در محله بیسیم سرقت شده است؛ همین کافی بود تا کارآگاهان پلیس آگاهی وارد عمل شوند و بلافاصله دستور ایست وسیله نقلیه مذکور را صادر کنند.

وی افزود: راننده پس از مشاهده پلیس به صورت خطرناکی با ماشین در یکی از اتوبان های جنوب متواری شد که در مسیر به خودرهای پارک شده شهروندان خسارت ایجاد  کرد؛ کارآگاهان در جریان تعقیب و گریز چند کیلومتری در جنوب تهران با رعایت قانون بکارگیری سلاح با شلیک تیر هوایی خودرو را متوقف و متهم را دستگیر کردند.

این مقام ارشد انتظامی عنوان کرد: تحقیقات ابتدایی کارآگاهان نشان داد، متهم که در زمینه سرقت سابقه دارند  قصد ارتکاب اعمال مجرمانه ای را از جمله سرقت خودروی دیگری را  در جنوب تهران داشته که با هوشیاری بموقع پلیس دستگیر شد.

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ خاطرنشان کرد: با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضایی متهمان برای تحقیقات بیشتر در اختیار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفتند.

این خبر توسط سایت رکنا منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در خبر ناب