چاه 30 متری یک زن را در خانه اش بلعید + تصاویر

چاه 30 متری یک زن را در خانه اش بلعید + تصاویر

۲۲ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۱:۴۳ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس اجتماعی - سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران از مرگ زنی ۶۰ ساله در پی سقوط به عمق یک چاه ۳۰ متری خبر داد.

به گزارش سرویس اجتماعی خبر ناب به نقل از همشهری - سید جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران گفت: وقوع حادثه سقوط در چاه در ساعت ۱۷:۰۹ عصر امروز به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد که در پی آن ستاد فرماندهی، آتش نشانان دو ایستگاه را به همراه تجهیزات مخصوص و دستگاه هوارسان به محل حادثه واقع در خیابان مختاری شرقی، خیابان اشجعی اعزام کرد.

وی با بیان اینکه آتش نشانان ظرف مدت زمان 3 دقیقه در محل حاضر شدند، افزود: با حضور آتش نشانان در محل مشاهده شد که حادثه در یک منزل دوطبقه قدیمی رخ داده و در قسمت حیاط آن چاهی خشک به عمق حدود ۳۰ متر حفر شده است. ظاهرا مالکان این منزل قصد تخریب و نوسازی این خانه را داشته و چاه مذکور را نیز برای آزمایش خاک حفر کرده بودند اما همچنان افرادی در این خانه ساکن بودند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران با بیان اینکه زنی ۶۰ ساله به عمق ۳۰ متری این چاه سقوط کرده بود، گفت: آتش نشانان همزمان با ایمن سازی محل و استقرار کارگاه نجات، به عمق چاه رفته و این زن را از داخل چاه خارج کردند. متاسفانه با تحویل این فرد به عوامل اورژانس مشخص شد که او جان خود را از دست داده است.

ملکی افزود: آتش نشانان پس از ایمن سازی محل در ساعت ۱۸:۲۴ به ماموریت خود خاتمه داده و به ایستگاه بازگشتند.

وی با اشاره به این حادثه به مردم هشدار داد که اولا تا جای ممکن آزمایش خاک را زمانی انجام دهند که دیگر فردی در محل ساکن نیست و علاوه بر آن حتما از یک درپوش مناسب برای چنین چاه هایی استفاده کنند.

چاه 30 متری یک زن را در خانه اش بلعید + تصاویر

چاه 30 متری یک زن را در خانه اش بلعید + تصاویر

منبع: ایسنا

این خبر توسط سایت همشهری آنلاین منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : همشهری آنلاین

اخبار گوناگون در خبر ناب