نجات جان یک زائر ایرانی و 3 زائر دیگر در مکه و مدینه

نجات جان یک زائر ایرانی و 3 زائر دیگر در مکه و مدینه

۲۲ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۳:۲۷ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس اجتماعی - تیم های پزشکی مکه مکرمه و مدینه منوره و جده موفق شدند جان شماری از زائران خانه خدا را که از بیماری ها و دردهای شدیدی رنج می بردند و فورا به بیمارستان منتقل شدند، نجات دهند. ...

به گزارش سرویس اجتماعی خبر ناب به نقل از رکنا - تیم های مذکور به یک زائر زن ایرانی که دچار خونریزی شدید شده بود و همچنین زائرانی از الجزایر، اندونزی و اتیوپی کمک های پزشکی لازم را ارائه کردند و جان آنها را نجات دادند.

 «تیم های پزشکی در بخش گوارش و آندوسکوپی شهر پزشکی ملک سلمان در مدینه منوره جان یک زائر ایرانی هفتاد ساله را که دچار خونریزی شدید معده شده بود، نجات دادند.»

انجمن بهداشت مدینه منوره در این باره اعلام کرد: «این بیمار به دلیل استفراغ خونی به بخش اورژانس بیمارستان اصلی شهر ملک سلمان مراجعه کرد و پس از انجام معاینات پزشکی لازم مشخص شد که در قسمت فوقانی دستگاه گوارش خونریزی شدید وجود دارد و سطح هموگلوبین خونش نیز کاهش یافته است.»

این انجمن افزود: آندوسکوپیی تشخیصی روی این بیمار انجام شد و وجود واریس وریدی در معده و مری که ناشی از فشار بالای ورید باب بود، تشخیص داده شد و با دستگاه بستن ورید درمان شد و خونریزی نیز متوقف گردید.»

براساس اعلام این سایت، زائر ایرانی برای ادامه درمان به بخش های بستری منتقل شده است.

این خبر توسط سایت رکنا منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در خبر ناب