پیش بینی چهره برزیلی از نتیجه بازی ایران - آمریکا و 2 گلزن تیم ملی  -  این تیم، تیم قهرمانی است، شک نکنید!
سرویس ورزشی - آقای گل سابق لیگ برتر ایران به پیش‌بینی بازی ایران و آمریکا و همچنین عملکرد تیم ملی برزیل پرداخت.

به گزارش سرویس ورزشی خبر ناب به نقل از همشهری - تیم ملی برزیل شروع خوبی در جام جهانی ۲۰۲۲ داشته و با دو پیروزی در دو بازی نخست، پیش از برگزاری بازی پایانی دور گروهی، صعود خود را قطعی کرد. این تیم طی دو بازی سه گل زده، هیچ گلی هم دریافت نکرده و حسابی هواداران خود را به کسب قهرمانی ششم امیدوار کرده است. آنها به خود قبولانده اند که در دومین جام جهانیِ آسیایی هم جام به دست کاپیتان برزیل بالا خواهد رفت. این چیزی است که لوسیانو ادینیو هم به آن تاکید کرد.

«ادر لوسیانو» آقای گل سابق لیگ برتر ایران که هنوز فارسی را مثل زمان حضورش در تراکتور و مس خوب و واضح حرف می زند،  از شرایط تیم ملی برزیل و ایران گفت:

این برزیل، برزیل قهرمانی است

از صعود زودهنگام بچه های برزیل خوشحالم. البته تیم ما خیلی قوی تر از این هاست که برای این شادی کنیم. ولی دیدید که مشکلی برای صعود نداشتیم و یک بازی زودتر همه چیز را قطعی کردیم. این برزیل، برزیل قهرمانی است، شک نکنید!

سه ستاره برزیل از نظر ادینیو

ستاره اول تیم ملی برزیل در مسابقات نیمار است. بعد از او ریچالیسون و سومی هم وینی جونیور. به جز این سه، بقیه بازیکنان تیم هم در باشگاه های خود ستاره هستند. امیدواریم به این تیم و فقط قهرمانی می خواهیم. یواش یواش تیم بهتر هم می شود و می رویم که قهرمان شویم.

آمریکا را می برید و صعود می کنید

دوست دارم ایران بازی با آمریکا را ببرد. فکر می کنم این بازی را دو – هیچ پیروز شوید. در این بازی سردار آزمون و مهدی طارمی گل می زنند و ایران برنده می شود و به دور حذفی صعود می کند.  

ایران تیم خوبی دارد و برزیل بهترین است

تیم ایران بازی اول را باخت ولی با ولز خیلی قدرتمند بازی کرد. تیم خوبی دارید که لایق صعود است. به نظرم در بین همه تیم های جام هم برزیل بهترین است. چند تیم خوب دیگر هم داریم که من تیم خودمان را به آنها ترجیح می دهم.

پیش بینی سخت است فقط انرژی مثبت می فرستیم

فوتبال را که نمی شود پیش بینی کرد. چند تیم خوب برای قهرمانی داریم. من به جای پیش بینی تیم قهرمان، فقط انرژی مثبت به بچه های برزیل می فرستم و دعا می کنم که قهرمان شویم.

این خبر توسط سایت همشهری آنلاین منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : همشهری آنلاین