تصویر  -  رسانه انگلیسی اعتراف کرد؛ حق بازیکن ایران در جام جهانی این نبود!
سرویس ورزشی - رسانه انگلیسی نام پنج بازیکنی که حقشان نبوده از جام جهانی خداحافظی کنند را منتشر کرد.

به گزارش سرویس ورزشی خبر ناب به نقل از همشهری - با پایان مرحله گروهی رقابت های جام جهانی، دور حذفی از دیشب آغاز شد و آمریکا به همراه استرالیا، دیگر تیم هایی هستند با حذف از دور رقابت ها، باید به کشورهایشان بازگردند. با این حال، رسانه فوتبال ۳۶۵ در مطلبی به بررسی بازیکنانی پرداخته که در مرحله گروهی عملکرد شایسته ای داشتند و می توانستند همچنان به حضور در رقابت ها ادامه دهند.

در این فهرست پنج نفره که از سوی فوتبال ۳۶۵ منتشر شده، نام مهدی طارمی در کنار بازیکنانی چون جمال موسیالا از آلمان، محمد العویس از عربستان، انر والنسیا از اکوادور و لوئیس چاوز از مکزیک نیز دیده می شود.

این رسانه درباره طارمی نوشته است:
تعیین بهترین بازیکن ایران در جام جهانی، کار سختی بود و رقابت نزدیکی بین مهدی طارمی و رامین رضاییان وجود داشت. هر دوی آنها به خاطر عملکردشان در قطر مستحق تحسین های بزرگ هستند.

تصویر  -  رسانه انگلیسی اعتراف کرد؛ حق بازیکن ایران در جام جهانی این نبود!

عملکرد آنها در برابر ولز و ایالات متحده بیش از پیش قابل تحسین است. کریس مفام و جو رودن (مدافعان تیم ملی ولز) برای انتخاب طارمی با هم متحد شدند و باز هم نتوانستند مهاجم مرکزی را مهار کنند. (نتوانستند از توانایی های او چشم پوشی کنند.)

این رسانه با انتشار یک طرح گرافیکی از عملکرد طارمی نوشت: بیشترین موقعیت های ایجاد شده در یک بازی جام جهانی در دو تورنمنت گذشته، مهدی طارمی با ۸ پاس کلیدی در صدر قرار دارد.

این خبر توسط سایت همشهری آنلاین منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : همشهری آنلاین