شایعه جدایی دو بازیکن پرسپولیس در نیم فصل

شایعه جدایی دو بازیکن پرسپولیس در نیم فصل

۱۵ آذر ۱۴۰۱ - ۱۴:۵۸ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس ورزشی - گمانه‌زنی‌ها درباره نقل و انتقالات پرسپولیس در حالی به اوج رسیده که به نظر می‌رسد این باشگاه فصل نقل و انتقالاتی آرامی را سپری کند.

به گزارش سرویس ورزشی خبر ناب به نقل از خبرآنلاین - در حالی که لیگ برتر در آستانه رسیدن به نیم فصل خود قرار دارد این روزها شایعات زیادی درباره نقل و انتقالات پرسپولیس به گوش می رسد. در اینباره نام برخی از بازیکنان به عنوان جداشده های احتمالی و برخی هم به عنوان بازیکنان جذب شده احتمالی نام برده می شود.

در پرسپولیس صحبت از این است که مهدی عبدی و حامد پاکدل احتمالا در نیم فصل از این تیم جدا می شوند و حتی گفته می شود این دو بازیکن شاید به صورت قرضی در نیم فصل لباس تیم دیگری را بر تن کنند اما یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس هنوز واکنشی به این مسأله نداشته و به همین خاطر درباره اصالت آن تردید وجود دارد.

از طرف دیگر یکی از بازیکنانی که سرمربی پرسپولیس به دنبال جذب آن است عیسی آل کثیر بوده که فعلا بازیکن آزاد است و با وجود چند جلسه تمرین با سرخ پوشان بعد از رسیدن به بهبودی کامل، فعلا پاسخی به تماس پرسپولیسی ها نداده تا قرارداد جدیدش با این باشگاه همچنان مبهم باشد. گفته می شود برخی درخواست های این بازیکن باعث شده تا این قرارداد فعلا بسته نشود!

با این همه در صورتی که آل کثیر پرسپولیسی شود به دلیل ترافیک مهاجمان، شاید از بین حامد پاکدل و مهدی عبدی یک نفر در نیم فصل جدا شود اما اگر آل کثیر با پرسپولیس قرارداد نبندد پروژه جدایی عبدی و پاکدل کنسل خواهد بود.

با این همه به نظر می رسد که پرسپولیس در نقل و انتقالات نیم فصل دوم، باشگاه ماجراجویی نخواهد بود و با این شرایط شاهد کمترین فعل و انفعال در این تیم هستیم مگر اینکه گل محمدی تصمیم دیگری بگیرد که فعلا بعید به نظر می رسد. در این شرایط بحث جدایی و یا جابه جایی بازیکنان بستگی به این دارد که در نیم فصل، پرسپولیس فعالیت جدی در نقل و انتقالات داشته باشد یا نه.

این خبر توسط سایت خبرآنلاین منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : خبرآنلاین

اخبار گوناگون در برخط