رسمی؛ استقلال قرارداد یزدانی را یک طرفه فسخ کرد!

رسمی؛ استقلال قرارداد یزدانی را یک طرفه فسخ کرد!

۰۷ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۰:۳۶ زمان مطالعه : 2 دقیقه
سرویس ورزشی - ورزش سه : باشگاه استقلال در آخرین لحظات بازار نقل و انتقالات زمستانی، قرارداد یزدانی را یک طرفه فسخ کرد.

به گزارش سرویس ورزشی خبر ناب به نقل از خبرآنلاین - در شرایطی که استقلال برای جذب بازیکن جدید در آخرین روز بازار نقل و انتقالات تلاش می کرد با سیاوش یزدانی به توافق برسد تا دو طرف به صورت دوستانه قرارداد خود را فسخ کنند، اما در نهایت این اتفاق رخ نداد تا آبی پوشان تصمیم بگیرند به صورت یک طرفه به این قرارداد پایان دهند.

امشب جلسه یزدانی و مدیربرنامه هایش با مدیران استقلال برگزار شد اما هیچ توافقی بین طرفین صورت نگرفت. ریکاردو ساپینتو هم در گفتگو با سیاوش، هم در صحبت با مدیرعامل آبی ها و هم در نشست خبری، صراحتا اعلام کرد که نیازی به این بازیکن ندارد و از او خواست با پیوستن به تیم دیگری، جا را برای جذب بازیکن دیگری باز کند.

اما در نهایت طرفین به مصالحه نرسیدند و باشگاه استقلال قرارداد این بازیکن را رسما و به صورت یک طرفه فسخ کرد. در بیانیه آبی ها آمده است:

با وجود این که مدیران باشگاه بر اساس مذاکرات قبلی و اعلام سرمربی محترم، آمادگی لازم برای توافق و فسخ قرارداد با سیاوش یزدانی را داشتند، اما بازیکن مذکور از انجام این کار سر باز زد.

نکته قابل تامل این که به دلیل رعایت نکردن مفاد قرارداد توسط این بازیکن در گذشته، باشگاه پیش از این هم می توانست قرارداد خود با وی را به صورت یک طرفه فسخ نماید اما با توجه به صحبت های انجام شده و جهت حفظ شان و جایگاه سیاوش یزدانی، این امر اتفاق نیفتاد.

با این حال به دلیل تخلفات صورت گرفته توسط یزدانی که بر خلاف قرارداد منعقد شده میان او و باشگاه بود، باشگاه استقلال پیش از پایان زمان رسمی و قانونی نقل و انتقالات نیم فصل، قرارداد خود با این بازیکن را فسخ کرد.

لازم به ذکر است با تفاهم و تعامل موجود میان مدیرعامل و سرمربی استقلال، مذاکرات با چند بازیکن با کیفیت و موثر ادامه دارد که به زودی با یکی از آن ها قرارداد نهایی جهت پیوستن به استقلال امضا خواهد شد.

این خبر توسط سایت خبرآنلاین منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : خبرآنلاین

اخبار گوناگون در خبر ناب