باشگاه مس: ساپینتو زشت ترین رفتار را انجام داد

باشگاه مس: ساپینتو زشت ترین رفتار را انجام داد

۱۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۰:۱۸ زمان مطالعه : 3 دقیقه
سرویس ورزشی - مدیر رسانه‌ای تیم فوتبال مس کرمان در نشست خبری از رفتار ساپینتو نسبت به نیمکت تیمش انتقاد کرد.

به گزارش سرویس ورزشی خبر ناب به نقل از فرارو - دیدار مس کرمان و استقلال تهران یکی از دیدارهای جذاب و پرگل هفته هجدهم رقابت های لیگ برتر بود که البته در دقایق پایانی مسابقه به دلیل اتفاقاتی که میان اعضای نیمکت دو تیم رخ داد، به جنجال کشیده شد و به همین دلیل، ساپینتو بار دیگر در کرمان نتوانست تا انتها تیمش را از کنار زمین هدایت کند. البته این اخراج هم مانند دیدار برابر گل گهر در وقت های اضافی بود و اعضای تیم فوتبال کرمان دلیل آن را رفتار ناشایست با مربی اسپانیایی تیمشان عنوان می کنند که سبب شد عمار پاکزاد به سرمربی پرتغالی استقلال حمله کند.
پس از این مسابقه به دلیل جنجال ‎های رخ داده در کنار زمین، هیچ کدام از مربیان مس کرمان حاضر به شرکت در نشست خبری نشدند و سعید قرایی مدیر رسانه ای نماینده کرمان بود که به سالن رفت و به انتقاد از رفتار ساپینتو پرداخت. دلیل این موضوع هم آن طورکه قرایی می گوید ناراحتی سرمربی مس درباره مخابره صحبت هایش به شکلی نادرست است که سایر مربیان تیمش را نیز از حضور در نشست خبری منع کرده است.
مشروح صحبت های مدیر رسانه ‎ای مس کرمان که در زمانی حدود سه دقیقه در نشست خبری مطرح شد را در ادامه می خوانید: 
سعید قرایی در ابتدا گفت: «من خدمت شما رسیدم که دو موضوع را مطرح کنم. یکی درباره اتفاقات مسابقه و یکی هم پیامی را از طرف آقای حسین خانی به شما انتقال دهم. درباره اتفاقات بازی جای تاسف بزرگی وجود دارد. شخصی را که از فوتبال اروپا می آوریم، قصدمان این است که علاوه بر بار فنی، خیلی چیزهای دیگر هم از او یاد بگیریم. کسی را نمی آوریم که وقتی تیمش جلو می افتد هم به سوی نیمکت حریف اهانت های زشت داشته باشد. این قضیه در پایین ترین سطح فوتبال دنیا هم اتفاق نمی افتد که مربی تیمی بعد از گل سوم تیمش وقتی جلو افتاده، چنین کارهایی انجام بدهد. آن هم بدون هیچ دلیلی.» 
او با اشاره به رفتار ساپینتو ادامه داد: «ما یک هیچ جلو بودیم و سه گل خوردیم؛ ولی اتفاقی رخ نداد. ولی ایشان بعد از گل سوم تیمش برگشت و بدترین و زشت ترین اهانت ها را با دست به نیکمت ما کرد که باعث تنش دقایق پایانی شد. چرا باید یک مربی به خودش چنین رفتاری انجام بدهد؟! آیا احساس امنیتی دارد که به خودش اجازه چنین کارهایی می دهد؟ یا پشتوانه اش یک تیم بزرگ است که با تیم های شهرستای این کار را بکند. امیدوارم بعد از این بازی هیچ کس به خودش این اجازه را ندهد که این طور به همکارانش و به مربیان حریف اهانت کند. واقعا از این قضیه متاسفیم و این تاسف در مورد فوتبال ایران است.» 
قرایی در بخش دوم صحبت هایش پیام سرمربی تیم و دلیل عدم حضور مربیان تیم را اینطور مطرح کرد: «آقای حسین خانی معتقدند که بازی قبلی صحبت هایشان به درستی مخابره نشده و به صورت مهندسی شده مطرح شده است. از این قضیه ناراحت بودند. اعتقاد داشتند که شاید این قضیه سبب شود دیگر به نشست خبری نیاید. او معتقد است درباره حرف های ایشان سانسور صورت گرفته است. البته این داستان اگر روشن بشود، خودشان اگر صلاح بدانند، می آیند و توضیح می دهند. بنابراین من به نمایندگی از تمام اعضای تیم از شما تشکر و قدردانی می کنم.»

متبع : ورزش سه 

این خبر توسط سایت فرارو منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : فرارو

اخبار گوناگون در خبر ناب