اعتراف تاریخی مسی؛ رئال مادرید بهترین تیم جهان است!

اعتراف تاریخی مسی؛ رئال مادرید بهترین تیم جهان است!

۱۸ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۵:۱۷ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس ورزشی - لیونل مسی، کاپیتان سابق بارسلونا، می‌گوید رئال مادرید در حال حاضر بهترین تیم جهان است.

به گزارش سرویس ورزشی خبر ناب به نقل از خبرآنلاین - لیونل مسی پس از قهرمانی اخیر رئال مادرید در چمپیونزلیگ با برتری بروسیا دورتموند در فینال ومبلی، از تمجید تیم مادریدی دریغ نکرد.

به گزارش ورزش سه، این فوق ستاره آرژانتینی در مصاحبه ای مجله اینفوبائه اعلام کرد که رئال مادرید در حال حاضر بهترین تیم جهان است. مسی گفت: "اگر بخواهیم درباره نتایج صحبت کنیم، مادرید بهترین تیم جهان است و اگر بخواهیم درمورد نوع بازی صحبت کنیم، من شخصاً منچسترسیتی را با پپ گواردیولا دوست دارم و فکر می کنم هر تیمی که گواردیولا در آن حضور داشته باشد، به خاطر نگرش، نحوه تمرین و عملکرد او خاص خواهد بود."

جام جهانی 2026؟

این بستگی به احساس من، اینکه از نظر جسمی چگونه هستم و اینکه درمورد خودم واقع بین باشم، دارد. و اینکه بدانم آیا توانایی رقابت و کمک به هم تیمی های را دارم یا نه.

2031176
قهرمانی در جام جهانی قطر؟

زندگی ادامه دارد. من باید در پاریس ادامه می دادم، باید اینجا زندگی می کردم و به تلاش برای رسیدن به قهرمانی ادامه می دادم. اکنون چالش دیگری با تیم ملی داریم که بتوانیم برای قهرمانی کوپا آمه ریکا تلاش کنیم. اما در عین حال قهرمانی جهان هستیم. از این قهرمانی طوری احساس رضایت کردم که انگار به همه چیز رسیده ام.

استفاده از مشاوره روانشناسی دوران حضور در بارسلونا؟

حقیقت این است زمانی که مدت ها پیش در بارسلونا بودم پیش مشاور رفتم، هرگز آن را امتحان نکرده بودم، بسیار تمایلی به همه این طور چیزها نداشتم. من آن را دوست نداشتم. آدمی هستم که همه چیز را در خود نگه می دارم. حقیقت این است که وقتی پیس روانشناس رفتم برای من خیلی خوب بود، خیلی دوستش داشتم و خیلی به من کمک کرد.

برای دسترسی سریع به تازه ترین اخبار و تحلیل رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.

این خبر توسط سایت خبرآنلاین منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : خبرآنلاین

اخبار گوناگون در خبر ناب