قسمت نبود اورونوف استقلالی شود

قسمت نبود اورونوف استقلالی شود

۱۸ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۰:۰۱ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس ورزشی - یکی از بازیکنان قدیمی پرسپولیس معتقد است اینکه اورونوف به استقلال نرفت و به پرسپولیس آمد خواست خدا بوده تا پرسپولیس بتواند با قدرت‌تر در نیم فصل دوم به میدان برود.

به گزارش سرویس ورزشی خبر ناب به نقل از خبرآنلاین - مرتضی کرمانی مقدم در صحبتی که با خبر ورزشی انجام داد، درباره حضور موفق امیررضا رفیعی جانشین علیرضا بیرانوند در بازی هایی که دروازه بان اصلی این تیم از ناحیه مچ دست دچار مشکل شده بود اظهار داشت:« ما یک بخش از موفقیت مان را هم مدیون دروازه بان دوم تیم مان هستیم که در روزهای نبودن بیرانوند توانست از دروازه پرسپولیس به خوبی مراقبت کند و ۴ بازی بدون گل خورده را پشت سر بگذارد. مطمئناً باشگاه باید قدر این دروازه بان خوب را بداند و با دادن یک جایزه خوب او را برای فصل های آینده تقویت کند».

وی در این باره که گفته می شود اورونوف ابتدا قرار بوده به استقلال برود و در نهایت رضا درویش او را جذب تیم پرسپولیس کرده گفت: «من هم شنیدم که اورونوف قرار بود به استقلال برود اما ظاهرا قسمت نبود و به پرسپولیس آمد. به هر حال وقتی خدا بخواهد تیمی قهرمان شود زمینه اش را هم فراهم می کند. به هر حال حضور این بازیکن و مدافع قطری همچنین بازگشت عیسی آل کثیر کمک کرد تا پرسپولیس در بهترین شرایط به پایان فصل برسد.»

برای دسترسی سریع به تازه ترین اخبار و تحلیل رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.

این خبر توسط سایت خبرآنلاین منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : خبرآنلاین

اخبار گوناگون در خبر ناب