حمایت سیاوش اکبرپور از نکونام؛ بقیه را الکی گنده نکنیم!

حمایت سیاوش اکبرپور از نکونام؛ بقیه را الکی گنده نکنیم!

۲۲ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۰:۵۲ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس ورزشی - سیاوش اکبرپور به انتقاد از عملکرد جواد نکونام در این فصل با استقلال پرداخت، اما معتقد است باید به او زمان بدهند.

به گزارش سرویس ورزشی خبر ناب به نقل از خبرآنلاین - سیاوش اکبرپور، سرمربی استقلال ملاثانی در آخرین کنفرانس خبری فصل علاوه بر تیم تحت هدایت خود راجع به مسائل استقلال تهران و جواد نکونام در این فصل نیز صحبت کرد.

اکبرپور در مورد تیم محبوبش، استقلال تهران گفت: بعد از اینکه فرهاد مجیدی از تیم مان از نظر شخصیتی در سرپایینی قرار گرفتیم. آن شخصیت ناصر حجازی و منصور پورحیدری را فراموش کردیم و رفتیم سراغ حواشی. ما قبلا در مورد رقیب این صحبت ها را می کردیم ولی آنها در آرامش کارشان را کردند و جام شان را گرفتند و ما با تشنج خودمان جام را از دست دادیم.

او در مورد فصلی که استقلال تهران با جواد نکونام داشت عنوان کرد: من سر استراماچونی می گفتم لطف کنید الکی کسی را اسطوره نکنید. بعد دیدید چه بلاهایی سر تیم آورد. سر شفر گفتم الکی مجسمه تیم را نسازید. الان هم می گویم کسی را گُنده نکنیم! به نایب قهرمان جام نمی دهند ما هم لیگ را دادیم رفت و هم حذفی را. می توانستیم در حذفی باشیم همان طور که سپاهان چسبید به جام حذفی و شرایط قهرمانی دارد.

برای دسترسی سریع به تازه ترین اخبار و تحلیل رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.

این خبر توسط سایت خبرآنلاین منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : خبرآنلاین

اخبار گوناگون در خبر ناب