آمار خیره کننده طارمی در بازی های انتخابی جام جهانی

آمار خیره کننده طارمی در بازی های انتخابی جام جهانی

۲۲ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۴:۰۴ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس ورزشی - مهدی طارمی یکی از ارکان اصلی موفقیت تیم ملی در مسابقات انتخابی جام جهانی است.

به گزارش سرویس ورزشی خبر ناب به نقل از خبرآنلاین - مهدی طارمی، ستاره بی چون و چرای تیم ملی فوتبال ایران، در مسابقات مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۶ عملکردی فوق العاده از خود به نمایش گذاشته و با آمادگی مثال زدنی خود را آماده درخشش در جام جهانی آینده می کند.

طارمی در 4 بازی اخیر تیم ملی، 3 بار عنوان بهترین بازیکن زمین را کسب کرده است. او در دیدار رفت برابر هنگ کنگ و ترکمنستان به دلیل درخشش سردار آزمون و محمدحسین کنعانی زادگان، از رسیدن به این عنوان بازماند، اما در سایر بازی ها، مهره کلیدی تیم ملی بوده است.

طارمی در بازی رفت برابر ازبکستان، یک گل به ثمر رساند و با کسب نمره 7.54، بهترین بازیکن زمین شد. او در بازی برگشت برابر ترکمنستان، با یک پاس گل نقشی کلیدی در پیروزی ایران ایفا کرد و با نمره 9.71، عنوان بهترین بازیکن زمین را از آن خود کرد.

طارمی در بازی برگشت برابر هنگ کنگ، 3 گل از 4 گل ایران را به ثمر رساند و با نمره 9.51، بار دیگر بهترین بازیکن زمین شد. او در صورت تکرار این عملکرد در بازی امروز برابر ازبکستان، برای چهارمین بار در این مرحله عنوان بهترین بازیکن زمین را کسب خواهد کرد.

طارمی با 50 گل زده در کنار کریم باقری در رده سوم برترین گلزنان تاریخ تیم ملی ایران قرار دارد. او در صورت گلزنی در بازی امشب، به تنهایی در رده سوم این رده بندی قرار خواهد گرفت.

برای دسترسی سریع به تازه ترین اخبار و تحلیل رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.

این خبر توسط سایت خبرآنلاین منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : خبرآنلاین

اخبار گوناگون در خبر ناب