مذاکره استقلال با یک پرسپولیسی  -  پیگیری برای سرخپوش شدن دوباره

مذاکره استقلال با یک پرسپولیسی - پیگیری برای سرخپوش شدن دوباره

۲۲ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۵:۴۷ زمان مطالعه : 2 دقیقه
سرویس ورزشی - دو روز قبل واسطه‌های باشگاه استقلال با مدیربرنامه یک بازیکن جلسه‌ای برگزار کرده و خواهان بررسی شرایط این انتقال شده‌اند.

به گزارش سرویس ورزشی خبر ناب به نقل از همشهری - فرشاد احمدزاده همانند فضل گذشته بار دیگر موردتوجه دو تیم پایتخت قرار گرفته و البته اینبار با شرایطی متفاوت روبروی آنها قرار خواهد گرفت و با توجه به اتمام قراردادش، احتمال دل کندن از اصفهان برای او بیشتر خواهد بود.

احمدزاده که توانسته در طول دوران حضورش در سپاهان مهره ای تاثیرگذار در جمع طلایی پوشان لقب گیرد و با توجه به عملکردی که داشته، اکنون احتمال تغییر فضا در فصل آتی برای او قابل پیش بینی است. فرشاد احمدزاده فصل گذشته نیز موردتوجه استقلال قرار گرفته بود و با توجه به دوران همکاری موفقی که با جواد نکونام در فولاد خوزستان پشت سر گذاشته بود، یکی از بازیکنانی بود که سرمربی استقلال برای ایجاد تنوع در خط میانی تیمش روی او حساب باز کرد. با این حال با توجه به قرارداد این بازیکن با سپاهان و عدم توافق برای صدور رضایت نامه و حتی معاوضه، این انتقال در فصل گذشته نهایی نشد.

اکنون با گذشت تنها چند روز از پایان لیگ برتر و در شرایطی که هنوز جام حذفی باقی مانده است، احمدزاده با پیشنهاداتی برای فصل آتی مواجه شده که ترجیح داده در شرایط کنونی به آن پاسخ نداده و همه چیز را به بعد از دیدارهای نیمه نهایی و احتمالا فینال حذفی موکول کند.

این در حالیست که دو روز قبل واسطه های باشگاه استقلال با مدیربرنامه وی جلسه ای برگزار کرده و خواهان بررسی شرایط این انتقال شده اند.

احمدزاده که دوران فوتبالی خاطره انگیز و پر ماجرایی را در پرسپولیس داشته، اما همانند فصل گذشته پاسخی به درخواست استقلال نداده است و پیگیر موضوع بازگشت دوباره اش به پرسپولیس است.

او پیش از این دو بار پرسپولیس را به دلیل سربازی (تراکتور) و همچنین پیشنهاد خارجی ترک کرده بود که آخرین بار البته با خاطره ای خوب همراه نشد و در نهایت با حضور یحیی گل محمدی مجبور به ترک تیم محبوبش شد. با این حال باید دید احمدزاده برای سومین بار به پرسپولیس بازخواهد گشت یا پیشنهاد استقلال او را اغوا خواهد کرد تا یاغی جدید فوتبال ایران لقب گیرد.

او اکنون از لیگ برتر با سه پیشنهاد مواجه است و گزینه تمدید و ادامه همکاری با سپاهان نیز روی میز برای او قرار دارد و باید دید چه تصمیمی برای آینده اش خواهد گرفت.

همه چیز بعد از پایان فینال جام حذفی و شاید قبل از آن و در صورت حذف سپاهان در مرحله نیمه نهایی شکل جدی تر مشخص خواهد شد.

این خبر توسط سایت همشهری آنلاین منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : همشهری آنلاین

اخبار گوناگون در خبر ناب