واکنش کاپیتان پرسپولیس به غیبت در فهرست تیم ملی

واکنش کاپیتان پرسپولیس به غیبت در فهرست تیم ملی

۲۲ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۶:۴۹ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس ورزشی - امید عالیشاه به عدم دعوتش به تیم ملی از سوی امیر قلعه‌نویی واکنش نشان داد.

به گزارش سرویس ورزشی خبر ناب به نقل از فرارو - امید عالیشاه فصل خوبی را پشت سر گذاشت و یکی از مهره های موثر پرسپولیس در مسیر قهرمانی در لیگ برتر بود. او امروز در گفتگویی در واکنش به اینکه فصل آینده می تواند رکورد محمد پنجعلی را بشکند، گفت: آمار و ارقام فردی در تیمی مثل پرسپولیس مهم نیست. مهم موفقیت گروهی است. شاید آمار و ارقام فردی در کنار موفقیت تیمی به چشم بیاید. بدون موفقیت تیمی، آمار فردی هم به چشم نخواهد آمد. خدا را شاکرم و طبیعتا تعداد بازی ها هم مهم خواهد بود اما مهم ترین چیز موفقیت پرسپولیس است.

او درباره غیبت خود در جمع بازیکنان تیم ملی عنوان کرد: آقای قلعه نویی نسبت به من لطف دارند و من هم برای تک تک بازیکنان تیم ملی آرزوی موفقیت دارم. همه ما زیر پرچم یک کشور هستیم و طبیعتا برای موفقیت تیم ملی دعا می کنیم. امروز هم تیم ملی بازی دارد و انرژی مثبت ما و همه هم میهنان عزیزمان پشت شان است. امیدوارم بتوانند موفق شوند.

کاپیتان پرسپولیس با اشاره به سابقه حضور خود در تیم ملی گفت: من از تیم ملی یازده سال در تمام رده های ملی بودم و حتی یک اردو هم نبوده که نباشم و تیم ملی امید هم بودم. تیم ملی بزرگسال هم زمان آقای کی روش در مقدماتی جام جهانی بودم و چند بازی هم کردم اما متاسفانه اتفاقاتی افتاد که نمی خواهم فلش بک بزنم و درباره آن مسائل صحبت کنم. اصلا صحبت کردن درباره آن مسائل هم درست نیست.

عالیشاه تاکید کرد: هر زمانی که آقای قلعه نویی تشخیص بدهند من می توانم به تیم ملی کمک کنم، با افتخار و با جان و دل در خدمت هستم.

 

منبع:انتخاب 

این خبر توسط سایت فرارو منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : فرارو

اخبار گوناگون در خبر ناب