واکنش خیابانی به غیبت در کمیته اخلاق؛ ترسی ندارم!

واکنش خیابانی به غیبت در کمیته اخلاق؛ ترسی ندارم!

۲۲ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۸:۲۰ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس ورزشی - مجری تلویزیونی فوتبال ایران تصمیم گرفت در کمیته اخلاق حاضر نشود.

به گزارش سرویس ورزشی خبر ناب به نقل از خبرآنلاین - کمیته اخلاق چهار روز قبل (نوزدهم خرداد ماه) طی اطلاعیه ای که روی سایت فدراسیون فوتبال منتشر شد، اعلام کرد که جواد خیابانی باید در این کمیته حضور یافته و پیرامون اظهاراتش پاسخگو باشد.

به گزارش ورزش سه، در اطلاعیه کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال عنوان شده بود که خیابانی باید اسناد و مدارک مربوط به اظهاراتش مبنی بر عدم ورود عامدانه وی ای آر به ایران و تاثیرگذاری در نتایج را ارائه بدهد، اما این مجری امروز در جلسه این کمیته حضور پیدا نکرد.

جواد خیابانی پس از اینکه در جلسه کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال حاضر نشد، در گفت وگویی کوتاه عنوان کرد: اگر من را رسما دعوت کنند، تماس بگیرند یا دعوت نامه بدهند، حتما در کمیته اخلاق حضور پیدا می کنم و واهمه ای ندارم و صحبت هایم را انجام خواهم داد.

این مجری قدیمی یادآور شد: شما توجه داشته باشید که من فقط سوت زنی کردم و درباره یک تخلف حرف زدم. الان فضای فوتبال ایران متاثر از آن است و پیدا کردن اسناد و مدارک برعهده دیگر نهادها است.

خیابانی تاکید کرد: من فقط وظیفه دارم موردی که در فوتبال دیدم را اطلاع بدهم تا نهادهای مربوطه در خود فدراسیون یا بیرون از آن نسبت به این مسئله عملیات لازم را انجام بدهند.

برای دسترسی سریع به تازه ترین اخبار و تحلیل رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.

این خبر توسط سایت خبرآنلاین منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : خبرآنلاین

اخبار گوناگون در خبر ناب