تصویر  -  واکنش سردار به شعار جالب هواداران بر علیه ملی پوشان

تصویر - واکنش سردار به شعار جالب هواداران بر علیه ملی پوشان

۲۳ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۰:۲۷ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس ورزشی - تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات انتخابی جام جهانی برابر ازبکستان به تساوی بدون گل رسید.

به گزارش سرویس ورزشی خبر ناب به نقل از خبرآنلاین - در جریان مسابقات انتخابی جام جهانی، تیم ملی فوتبال ایران با نتیجه بدون گل در مقابل تیم ملی ازبکستان متوقف شد. این مسابقه که در ورزشگاه آزادی برگزار شد، با وجود تلاش های فراوان بازیکنان، به تساوی انجامید. البته با این تساوی هم صدرنشینی ایران در گروه حفظ شد.

به گزارش ورزش سه، در دقایق پایانی بازی، تماشاگران حاضر در ورزشگاه با سر دادن شعار "بی غیرت" به انتقاد از عملکرد بازیکنان پرداختند. در این میان، سردار آزمون، مهاجم تیم ملی ایران، از تماشاگران خواست تا از این کار خودداری کنند و به حمایت از تیم بپردازند.

تصویر  -  واکنش سردار به شعار جالب هواداران بر علیه ملی پوشان

تصویر  -  واکنش سردار به شعار جالب هواداران بر علیه ملی پوشان

سردار آزمون در طول مسابقه تلاش زیادی برای ایجاد موقعیت و گلزنی مقابل ازبکستان انجام داد اما هم او و هم زوجش در خط حمله یعنی مهدی طارمی در این امر ناکام بودند. آزمون که جزء بازیکنان با تجربه تیم ملی است اعتقاد داشت که این شعار هواداران اصلاً منصفانه نیست و به همین خاطر از آنها درخواست کرد که به سر دادن چنین شعارهایی علیه بازیکنان پایان دهند.

گفتنی است تیم ملی فوتبال ایران با صدرنشینی به کار خود در مرحله مقدماتی رقابت های انتخابی جام جهانی پایان داد تا با روحیه ای مناسب پا به دور بعدی بگذارد.

برای دسترسی سریع به تازه ترین اخبار و تحلیل رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.

این خبر توسط سایت خبرآنلاین منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : خبرآنلاین

اخبار گوناگون در خبر ناب