قلعه نویی : بازیکن 20ساله به من گفت نمیتوانم بازی کنم  -  دو بازیکن رقیب در لیگ ما تعیین کننده بودند
سرویس ورزشی - سرمربی تیم ملی درباره بازی برابر ازبکستان گفت: نیمه اول خوب نبودیم و دلیل آن هم خستگی بود.

به گزارش سرویس ورزشی خبر ناب به نقل از همشهری - امیر قلعه نویی، سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در نشست خبری بعد از دیدار با ازبکستان که با تساوی بدون گل خاتمه یافت اظهار کرد: خوشحالم که صعود کردیم و سرگروه شدیم. این خودش مطلب مهمی است. از مردم هم تشکر می کنیم که آمدند و تا ثانیه های آخر هم تیم را تشویق کردند. یک تشکر ویژه هم از بازیکنان دارم و توضیح می دهم که چرا تشکر می کنیم.

او ادامه داد: اول بگویم که فصل تمام شده بود و با شرایط بسیار سخت تیم ملی به هنگ کنگ رفت و با آن شرایط ۹۲ درصد رطوبت بازی کرده و پنج صبح رسیدیم. بدن ها در نیمه اول شادابی لازم را نداشت. برای مثال امین حزباوی به من گفت که شرایط بازی ندارد. یک جوان ۲۰ ساله! پرسیدم چرا؟ گفت احساس می کند بدنش تخلیه شده؛ تازه این یک جوان است. به این خاطر بچه ها را باید تقدیر کنیم. مخصوصا بزرگان تیم که در این بازی شرایط بهتری داشتند.

سرمربی تیم ملی درباره بازی هم گفت: نیمه اول خوب نبودیم و دلیل آن هم خستگی بود. انتهای فصل بود و بازیکنان از نظر بدنی تخلیه شده بودند. در نیمه دوم از نظر مالکیت و امید گل و شوت به دروازه بهتر بودیم ولی توپ به گل نرفت. ازبکستان یکی از قدرت های آسیاست و هم فیزیکی و هم قدرتی است. دو بازیکن آنها که در ایران بازی می کنند در سرنوشت نایب قهرمان و قهرمان ایران اثر گذاشتند پس ازبکستان هم در حال پیشرفت است. در نیمه دوم از بازیکنان راضی بودم چون با توجه به شرایط خوب بودند. مشکل دیگر ما این بود که خیلی از لژیونرها از اواسط ماه لیگشان تمام شده بود و لیگ برتر ما هم دوازدهم تمام شده بود و بازیکنان سیزدهم سوار هواپیما شدند. در نیمه دوم به زعم من خوب بودیم اما نسبت به توانایی هایی که داریم خوب نبودیم. با همه اینها می توانستیم برنده شویم

این خبر توسط سایت همشهری آنلاین منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : همشهری آنلاین

اخبار گوناگون در خبر ناب