تصاویر - النترای 2020 تبدیل به آوانته 2024 شد - بررسی ارتقای جذاب هیوندای
سرویس علم و فناوری - کمپانی هیوندای اولین تصاویر از النترای جدید را در وب سایت خود در کره جنوبی منتشر کرده است. بر اساس تصاویر موجود، به روز رسانی مختصری روی این خودرو که در کره با نام آوانته به فروش می‌رسد، انجام گرفته است.

به گزارش سرویس علم و فناوری خبر ناب به نقل از همشهری - و موتور ۱، با توجه به اینکه نسل هفتم هیوندای النترا در مارس ۲۰۲۰ رونمایی شد و در اواخر همان سال به بازار عرضه شد، اصلاحات ظاهری در اوایل اعلام تولید نسل هفتم این خودرو انجام گرفت. یکی از ویژگی های بارز کمپانی هیوندای به روز رسانی سریع تولیدات خود است، حتی با وجود اینکه النترا هنوز به نظر خودروی تازه ای است، زمان آن رسیده بود که در برخی ویژگی های آن تجدید نظر شود.

تصاویر - النترای 2020 تبدیل به آوانته 2024 شد - بررسی ارتقای جذاب هیوندای


بخش عمده ای از تغییرات در قسمت جلو جلب توجه می کند، در این قسمت چراغ های جلوی آوانته (یا همان الترای به روز رسانی شده) ۲۰۲۴ صاف تر شده و نوار فلزی جدیدی نیز به این قسمت اضافه شده که در کل عرض جلوپنجره کشیده شده است. برای بهتر جلوه کردن این تغییرات، هیوندای تصمیم گرفته با افزودن یک عنصر همرنگ بدنه در بخش مرکزی جلوی خودرو، جلوپنجره را به دو قسمت تقسیم کند. این باعث می شود که جلوپنجره کمتر به چشم بیاید، ورودی های هوای کاذب در گوشه های سپر این خودرو نیز ظاهری اسپورت تر به نمای جلو می دهد.

در نگاه اول به نظر می رسد در  قسمت عقب خودرو تغییر خاصی رخ نداده. البته با کمی دقت متوجه می شویم که سپر ظاهر متفاوتی دارد با یک شبه دیفیوزر و یک عنصر نقره ای U شکل که از یک گوشه به گوشه دیگر کشیده شده است. با این کار سطوح مشکی براق بیشتری نسبت به قبل در بخش عقب خودرو به چشم می خورد. رفلکتور (بازتابنده نور خودرو) افقی قرمز نیز در قسمت عقب خودرو کمی عریض تر به نظر می رسد.
 

تصاویر - النترای 2020 تبدیل به آوانته 2024 شد - بررسی ارتقای جذاب هیوندای

با توجه به اینکه این فقط یک فیس لیفت (تغییر ظاهری) است، بخش جانبی خودرو تقریبا بدون تغییر باقی مانده است، اگرچه به نظر می رسد، چرخ های دو رنگ، تغییر جدیدی از مجموعه موجود هستند. علاوه بر این، پانل پلاستیکی در ستون C (ستون عقب خودرو) اکنون الگوی پیچیده تری دارد در حالی که خط کمربند کرومی در انتهای آن کمی ضخیم تر شده است. در داخل، تم جدید «رنگ سبز مایل به خاکستری» با مواد سازگار با محیط زیست تنها تغییری است که تاکنون اعلام شده است.

تصاویر - النترای 2020 تبدیل به آوانته 2024 شد - بررسی ارتقای جذاب هیوندای

این خبر توسط سایت همشهری آنلاین منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : همشهری آنلاین

اخبار گوناگون در خبر ناب