اتفاقی که ناگهان زندگی لیونل مسی را تغییر داد  -  ستاره آرژانتینی دوباره جان گرفت
سرویس بین الملل - سرخیو آگوئرو، ستاره سابق آلبی سلسته، مدعی شد قهرمانی در کوپا آمه ریکا برای لیونل مسی خیلی ارزشمند بود.

به گزارش سرویس بین الملل خبر ناب به نقل از همشهری - لیونل مسی بعد از سال ها قبول ناکامی در رده ملی و شکست های متوالی در جام جهانی و کوپا آمه ریکا، سال گذشته بالاخره به آرزوی خود رسیده و در برزیل عنوان قهرمانی را با لباس آرژانتین فتح کرد. حالا آنها در جام جهانی نیز یکی از مدعیان قهرمانی محسوب می شوند و سرخیو آگوئرو تاکید کرد لیونل مسی برای رسیدن به این هدف دست به هر کاری خواهد زد.

سرخیو آگوئرو گفت: "لیونل مسی در حال حاضر برای رسیدن به هدف آرژانتین یعنی کسب عنوان قهرمانی در جام جهانی ۲۰۲۲، هر کاری ممکنی را انجام می دهد. در حال حاضر مسی در ترکیب آرژانتین خوشحال و راضی به نظر می رسد. کسب عنوان قهرمانی در رقابت های کوپا آمه ریکا در سال گذشته زندگی او را تغییر داد و به مسی جان دوباره ای بخشید.

بعد از این تورنمنت بود که لیونل مسی دوباره در تیم ملی خوشحال بود، مثل زمانی که ما در تیم زیر ۲۰ سال آرژانتین کنار یکدیگر بودیم. او برای مدت طولانی با این انتقادات زندگی کرد و در فینال های رده ملی شکست را پذیرفت، پس قهرمانی در کوپا آمه ریکا برای او آزادی بخش بود."

منبع:  ورزش سه

این خبر توسط سایت همشهری آنلاین منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : همشهری آنلاین