سازمان ملل رژیم صهیونیستی را رسما (کودک کُش) اعلام کرد

سازمان ملل رژیم صهیونیستی را رسما (کودک کُش) اعلام کرد

۱۸ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۱:۴۴ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس بین الملل - رسانه‌های صهیونیستی گزارش کردند، دبیرکل سازمان ملل متحد، این رژیم را به‌طور رسمی در لیست سیاه کودک‌کشی سازمان ملل قرار داده است.

به گزارش سرویس بین الملل خبر ناب به نقل از خبرآنلاین - خبرآنلاین شبکه ۱۳ تلویزیون رژیم صهیونیستی، امروز جمعه گزارش کرد: «آنتونیو گوترش» دبیرکل سازمان ملل به هیأت تل آویو در این سازمان اطلاع داده که این رژیم را در لیست سیاه رژیم های کودک کش سازمان ملل متحد قرار داده است.

ایسنا این شبکه در ادامه گزارش کرد، این لیست شامل حکومت هایی است که کودکان را در مناطق جنگی به قتل می رسانند.

«بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی هم در واکنش به این تصمیم مدعی شد: امروز سازمان ملل با پیوستن به لیست حامیان «حماسِ آدم کُش»، خود را در لیست سیاه تاریخ قرار داده است!

وی در ادامه ادعا کرد، ارتش رژیم صهیونیستی با اخلاق ترین ارتش جهان است و هیچ قطعنامه مضحک سازمان ملل این واقعیت را تغییر نخواهد داد.

نماینده رژیم صهیونیستی در سازمان ملل هم در واکنش به این تصمیم گوترش، در تماس تلفنی با وی مدعی شد کسی که وارد لیست سیاه شد، خود گوترش است که حماس را تشویق می کند.

وی گفت، هدف از تصمیمات گوترش ایجاد نفرت علیه رژیم صهیونیستی است.

ارتش رژیم صهیونیستی از ۸ ماه پیش حملات ویرانگر خود را علیه مردم بی دفاع غزه ادامه می دهد که تاکنون بر اثر آن بیش از ۳۶ هزار فلسطینی شهید و بیش از ۸۳ هزار فلسطینی دیگر زخمی شده اند که طبق اعلام رسانه دولتی در نوار غزه، ۱۵ هزار و ۵۱۷ شهید، کودک هستند.

برای دسترسی سریع به تازه ترین اخبار و تحلیل رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.

این خبر توسط سایت خبرآنلاین منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : خبرآنلاین

اخبار گوناگون در خبر ناب
آخرین اخبار سرویس بین الملل