ترس روزنامه اسرائیلی از جنگ با حزب الله

ترس روزنامه اسرائیلی از جنگ با حزب الله

۱۸ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۳:۳۱ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس بین الملل - روزنامه عبری زبان هارآتص چاپ تل آویو در تازه ترین گزارش خود به موضوع تنش رژیم صهیونیستی در جبهه شمال با حزب الله لبنان پرداخته است.

به گزارش سرویس بین الملل خبر ناب به نقل از همشهری - همشهری آنلاین: روزنامه عبری زبان هاآرتص چاپ تل آویو در تازه ترین گزارش خود به موضوع تنش رژیم صهیونیستی در جبهه شمال با حزب الله لبنان پرداخته است. در این گزارش گفته شده است که «کابینه جنگ در تل آویو بر خلاف آنچه که پیروزی مطلق برای خود توصیف می کند، از جنگ همه جانبه با حزب الله در جنوب لبنان می ترسد.»

در ادامه گزارش هاآرتص آمده است: «بین اظهارات قاطعانه مقامات اسرائیلی مبنی بر انجام حمله بزرگ به لبنان و جلسات پشت درهای بسته در کابینه جنگ یک شکاف بزرگ وجود دارد. در شرایطی که نگرانی ها در مورد آمادگی تل آویو برای ورود به یک جنگ جدید افزایش یافته است، هرگونه ورود به جنگ جدید در جبهه لبنان به معنای ویرانی بی سابقه در جبهه داخلی اسرائیل است و ممکن است به چندین هفته هرج و مرج همه جانبه داخلی منجر شود. حتی برخی از سیاستگذاران داخلی اسرائیل هم در مورد انجام یک حمله کوبنده علیه حزب الله و بهایی که جبهه داخلی اسرائیل به دلیل خطای این فراخوان ها خواهد پرداخت، تردید دارند.»

این خبر توسط سایت همشهری آنلاین منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : همشهری آنلاین

اخبار گوناگون در خبر ناب
آخرین اخبار سرویس بین الملل