پایان تلخ برای دختر لُر ؛ دختر 17 ساله چطور جانش را از دست داد؟
سرویس بین الملل - ۳ روز جستجو برای یافتن دختر نوجوانی که به طرز عجیبی مفقود شده بود پایان تلخی داشت و با کشف پیکر بی‌جان او همراه بود.

به گزارش سرویس بین الملل خبر ناب به نقل از همشهری - حوادث: روز چهارشنبه گذشته مردی به هلال احمر شهرستان خرم آباد رفت و از مفقود شدن دختر نوجوانش خبر داد. او گفت: روز گذشته (سه شنبه) دخترم که ۱۷ سال دارد گفت می خواهد به کتابخانه برود و از خانه بیرون رفت؛ اما عصر آن روز هرچه صبر کردیم به خانه برنگشت. ما که نگران شده بودیم با تلفن همراهش تماس گرفتیم اما جواب نداد. آن شب همه شهر را برای پیدا کردن او زیر پا گذاشتیم اما فایده ای نداشت تا اینکه تصمیم گرفتیم از پلیس و هلال احمر کمک بگیریم.

در بررسی های اولیه معلوم شد که دختر نوجوان با ناراحتی از خانه شان خارج شده و با یک تاکسی اینترنتی به منطقه کمالوند در اطراف شهر رفته و بعد از آن مفقود شده است. ماموران پلیس آگاهی در تحقیقات فنی خود پی بردند که آخرین مرتبه گوشی موبایل دختر ۱۷ ساله در این منطقه آنتن دهی داشته است. هرچند خانواده او با یک روز تاخیر مفقود شدنش را اطلاع داده بودند اما ممکن بود دختر نوجوان هنوز در آن اطراف باشد. در این شرایط بود که تیم هایی از هلال احمر راهی منطقه شدند و جستجو را آغاز کردند.

جستجو با کمک سگ های زنده یاب

خانواده دختر نوجوان نگران سرنوشت او بودند و بی قراری می کردند. در این شرایط امدادگران از همه امکانات خود برای یافتن دختر گمشده و پایان دادن به نگرانی اعضای خانواده اش استفاده کردند. هرچند چندین تیم از امدادگران در حال جستجو و پایش منطقه بودند؛ اما امدادگران از سگ های زنده یاب نیز استفاده کردند. خانواده دختر گمشده یکی از لباس های او را در اختیار امدادگران قرار دادند تا سگ های زنده یاب با استفاده از بوی لباس بتوانند او را پیدا کنند. امدادگران همه باغ ها و روستاهای اطراف را جستجو کردند اما نتوانستند هیچ ردی از دختر نوجوان پیدا کنند. هیچ کس از سرنوشت او اطلاعی نداشت و معلوم نبود که چه بر سرش آمده است. با این حال تلاش ها برای یافتن او همچنان ادامه پیدا کرد.

پایان تلخ برای دختر لُر ؛ دختر 17 ساله چطور جانش را از دست داد؟

روز سوم

دلواپسی برای دختر گمشده باعث شده بود خانواده اش خواب و خوراک نداشته باشند. همه فکر د ذکر آنها سلامتی و بازگشت دخترشان به خانه بود. ۳ روز از مفقود شدن او می گذشت و عملیات جستجو همچنان ادامه داشت تا اینکه امدادگران به اردوگاه کمالوند رسیدند. آنها تفرجگاهی در ۵ کیلومتری خرم آباد است و در ارتفاعات قرار دارد. سگ های زنده یاب امدادگران را به آنجا کشاندند و وقتی آنها به بخش بالایی اردوگاه رفتند در کمال ناباوری پیکر بی جان دختر نوجوان را در حالی که روی یک پله نشسته بود کشف کردند. هیچ آثار جراحتی بر بدن او وجود نداشت اما آفتاب سوختگی اش نشان می داد که او همان روز اول فوت شده و پیکرش زیر نور آفتاب کمی سوخته است. در این شرایط ماجرای کشف جسد دختر نوجوان به پلیس گزارش شد و با حضور ماموران، جسد به پزشکی قانونی انتقال یافت.

علیرضا حسین بیگی، مدیرعامل هلال احمر خرم آباد درباره این حادثه تلخ به همشهری می گوید: همکارانم همه توان و امکانات شان را برای یافتن دختر نوجوان به کار گرفتند؛ اما متاسفانه او جانش را از دست داده بود. هنور به درستی علت مرگ دختر نوجوان مشخص نشده و در این باره پلیس و پزشکی قانونی اطلاع رسانی خواهند کرد.

این خبر توسط سایت همشهری آنلاین منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : همشهری آنلاین

اخبار گوناگون در خبر ناب