کتابِ صوتی (کلیدرِ) دولت آبادی، در 100 ساعت می آید

کتابِ صوتی (کلیدرِ) دولت آبادی، در 100 ساعت می آید

۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۸:۰۹ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس فرهنگ و هنر - نسخه صوتی رمانِ کلیدر، به نویسندگی محمود دولت‌آبادی، با موسیقی کیهان کلهر، کارگردانی آرمان سلطان‌زاده و گویندگی بیش از ۱۰۰ هنرمند، به بازار خواهد آمد.

به گزارش سرویس فرهنگ و هنر خبر ناب به نقل از خبرآنلاین - رمانِ بلندِ «کلیدر»، نوشته محمود دولت آبادی، به زودی در قالب کتاب صوتی، منتشر خواهد شد.

در کتاب صوتی «کلیدر»، بیش از ۱۰۰ گوینده شامل گروهی از هنرمندان که در پهنه های رادیو، دوبله و کتاب صوتی فعالیت می کنند، ایفای نقش خواهند کرد و اثر با فضاسازی های گسترده صوتی که ترکیبی از انواع افکت های صوتی و موسیقی است، تدوین و ارائه خواهد شد.

آرمان سلطان زاده، فریبا متخصص، محسن بهرامی، مهبد قناعت پیشه، بیوک میرزائی، شیما درخشش، محسن زرآبادی پور، کرامت رودساز، رامین پورایمان، نورالدین جوادیان، ارشیا شریعتی، امید تقوی، حمید یزدانی، فرشید صمدی پور، محمدرضا قلم بر، مریم پاک ذات، ناهید مسلمی و سحر بیرانوند، تعدادی از گویندگان این مجموعه هستند.

کارگردانی کتاب صوتی «کلیدر» را آرمان سلطان زاده بر عهده دارد و در آن از قطعات مختلفی از موسیقی ها و اجراهای کیهان کلهر استفاده خواهد شد. مراحل پیش تولید، پژوهش، ضبط و تولید نسخه صوتی از حدود یک سال پیش آغاز شده است و نسخه صوتی نهایی آن بیش از ۱۰۰ ساعت خواهد بود.

جلد اول این کتاب صوتی، تابستان ۱۴۰۱، با همکاری فیدیبو، رادیو گوشه و آوانامه منتشر خواهد شد.

این خبر توسط سایت خبرآنلاین منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : خبرآنلاین

اخبار گوناگون در خبر ناب