تلویزیون، (پایتخت) را تحریم کرد

تلویزیون، (پایتخت) را تحریم کرد

۰۹ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۱:۱۶ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس فرهنگ و هنر - درحالیکه سال‌های گذشته، شبکه‌های مختلف تلویزیون بارها بازپخش سریال پایتخت را روی آنتن می‌فرستادند، این سریال از ابتدای سال 1401 روی آنتن تلویزیون نرفته است. ...

به گزارش سرویس فرهنگ و هنر خبر ناب به نقل از برترین ها -  فیلم نیوز: سریال «پایتخت» به کارگردانی سیروس مقدم، یکی از مهمترین کمدی های تلویزیون است و هرسال شبکه های یک، آی فیلم و تماشا بارها فصل های کامل آن یا فقط یکی از فصل ها را روی آنتن می فرستادند.

از ابتدای سال ۱۴۰۱ خبری از بازپخش این سریال نیست و هنوز نمی دانیم آیا تلویزیون این سریال را تحریم کرده است یا دلیل دیگری دارد.

تلویزیون، (پایتخت) را تحریم کرد

سال 1398 در جریان ساخت فصل ششم سریال «پایتخت»، محسن تنابنده اعلام کرد دیگر با تلویزیون همکاری نخواهد کرد. این فصل به دلیل شروع پاندومی کرونا به شکل کامل به پایان نرسید و نوروز سال 99 بدون قسمت های پایانی روی آنتن رفت. حاشیه های ایجاد شده پیرامون این فصل موجب شد تا ریس وقت صدا وسیما مقابل «پایتخت» و عوامل آن موضع گیری کند. بعد از کش و قوس های فروان در نهایت قرار شد سیروس مقدم دو قسمت انتهایی پایتخت 6 را بسازد. این دو قسمت زمستان سال 99 جلوی دوربین رفت و پیش از آغاز سال 1400 همراه با خلاصه ای از فصل ششم پخش شد.

بعد از بسته شدن پرونده پایتخت 6، پرونده این سریال نیز به شکل کامل در تلویزیون بسته شد. تلوبیون به جز دو قسمت اول فصل ششم، مابقی قسمت های این فصل را از دسترس خارج کرد و شبکه های تامینی از جمله تماشا و آی فیلم هم دیگر سراغ بازپخش «پایتخت» نرفتند. این ساخته سیروس مقدم در سال 1400 یکی دوبار باز پخش داشت، اما در سال جاری هیچ شبکه ای آن را روانه انتن خود نکرد.

سیروس مقدم بعد از «پایتخت 6» سریال «جزیره» را برای شبکه نمایش خانگی ساخت؛ سریالی که موفق از آب درنیامد و خود مقدم هم تاییدش نکرد.

حالا باید دید آیا در تعطیلات نوروز، تلویزیون بازپخش این سریال را روی آنتن خواهد برد یا به طور کامل قید پخش آن را زده است.

این خبر توسط سایت برترین ها منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : برترین ها

اخبار گوناگون در خبر ناب