عمو قناد از بیمارستان مرخص می شود

عمو قناد از بیمارستان مرخص می شود

۱۸ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۸:۵۶ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس فرهنگ و هنر - مجید قناد، مجری پیشکسوت برنامه های کودک که به دنبال تصادف رانندگی دچار عارضه مغزی شده بود تحت عمل جراحی قرار گرفت و نزدیکان او شرایطش را خوب توصیف می‌کنند.

به گزارش سرویس فرهنگ و هنر خبر ناب به نقل از همشهری - حوادث: چند روز قبل خبر بستری شدن مجید قناد، مجری باسابقه برنامه های کودک و نوجوان در شبکه های اجتماعی منتشر شد. در این خبر جزئیاتی درباره دلیل بستری شدن قناد در بیمارستان اعلام نشده اما گفته شده بود که او وضعیت خوبی ندارد و در بخش مراقبت های ویژه بستری است. این خبر موجب نگرانی دوست داران این هنرمند شد و همه با نگرانی خبرهای مربوط به وی را دنبال می کردند.

روز گذشته سمن، دختر مجید قناد در گفتگو با همشهری از رضایت بخش بودن وضعیت پدرش خبر داد و گفت: عمل جراحی روی پدرم با موفقیت انجام شده و او از آی سی یو به بخش منتقل شده و قرار است در یکی دو روز آینده با بهبود شرایطش از بیمارستان مرخص شود.

در همین حال سپهر، پسر مجید قناد نیز درباره حادثه ای که منجر به بستری شدن پدرش در بیمارستان شد گفت: پدرم حدود ۴۰ روز قبل، تصادف کرده بود که مشکل خاصی هم برایش پیش نیامد. تا اینکه چند روز قبل به دلیل لخته خونی که در سرش به وجود آمده بود و ممکن است به دلیل تصادف چند وقت قبل باشد، به بیمارستان منتقل شد و تحت عمل جراحی قرار گرفت و خبری که در فضای مجازی در خصوص وخیم بودن حال پدرم به دلیل ضربه مغزی ناشی از تصادف منتشر شده بود درست نیست.

از سوی دیگر دکتر رامین مولایی، پزشک معالج قناد نیز با انتشار عکسی در اینستاگرام از بهبودی این هنرمند خبر داد و نوشت: چهل سال قبل وقتی 10 سالم بود و مسابقه از مدرسه تا مدرسه را می دیدم، حتی نمی توانستم تصور کنم که با آقای قناد اینطور روبه رو شوم. خوشبختانه جراحی به خوبی انجام شده و ایشان مشکلی ندارند.

این خبر توسط سایت همشهری آنلاین منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : همشهری آنلاین

اخبار گوناگون در خبر ناب