آخرین وضعیت ترافیکی جاده های کشور   -  ترافیک سنگین در مسیرهای منتهی به تهران؛ بارش برف در محورهای شمالی
سرویس اقتصادی - مرکز مدیریت راه‌های کشور وضعیت ترافیکی مسیرهای منتهی به تهران را سنگین گزارش کرد و از بارش برف و باران در جاده‌های شمالی کشور خبر داد.

به گزارش سرویس اقتصادی خبر ناب به نقل از همشهری - مرکز مدیریت راه های کشور، هم اکنون تردد در جاده چالوس، هراز، فیروزکوه، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت در مسیر رفت و برگشت روان است، اما در همه مسیرهای اعلام شده بارش برف و باران گزارش شده است.

برپایه این گزارش، بارش برف و باران در برخی از محورهای استان های آذربایجان غربی، اردبیل، زنجان، قزوین، البرز، مرکزی، اصفهان، قم، تهران و مازندران شروع شده است و تداوم دارد.

همچنین هم اکنون بارش باران در برخی از محورهای استان های گیلان، چهارمحال و بختیاری، بوشهر، فارس و کرمان نیز گزارش شده است.

آخرین وضعیت ترافیکی سایر محورها نیز از ترافیک سنگین در آزادراه کرج - قزوین محدوده کمال شهرو ترافیک سنگین در آزادراه قزوین- کرج حدفاصل استاندارد تا پل فردیس خبر می دهد.

ترافیک در آزادراه کرج - تهران حدفاصل گرمدره تا وردآورد و همچنین در آزادراه ساوه- تهران محدوده عوارضی اول نیز سنگین است.

بر اساس اعلام این مرکز از وضعیت ترافیکی راه ها، هم اکنون ترافیک سنگینی در محور شهریار - تهران حدفاصل شهریار تا شهرقدس گزارش شده است.

بر اساس اعلام این مرکز، در شبانه روز گذشته از ۲ هزار و ۴۳۷ ترددشمار فعال در محورهای برون شهری، نسبت به روز قبل ۸.۵ درصد کاهش تردد ثبت شد.

این خبر توسط سایت همشهری آنلاین منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : همشهری آنلاین