مختصات آگهی های اجاره آپارتمان 50 متری در تهران

مختصات آگهی های اجاره آپارتمان 50 متری در تهران

۲۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۳:۵۹ زمان مطالعه : 5 دقیقه
سرویس اقتصادی - اگر قصد اجاره یک آپارتمان ۵۰ متری در مناطق مختلف تهران از شرق و غرب گرفته تا مرکز و جنوب را دارید، کف پول پیش حدود ۱۰۰ میلیون تومان و اجاره ماهانه از دو میلیون تا ۱۷ میلیون تومان است

به گزارش سرویس اقتصادی خبر ناب به نقل از فرارو - فایل های اجاره مسکن نشان می دهند که معمولا آپارتمان های ۵۰ متری، یک واحدی و فاقد برخی امکانات مثل آسانسور، پارکینگ یا انباری هستند. تعداد زیادی از آگهی دهندگان هم، چون یا دانشجو هستند یا از پس پرداخت هزینه خانه برنمی آیند، به هم خانه نیاز دارند.

به گزارش فرارو؛ اجاره آپارتمان ۵۰ متری در تهران معمولا به پول پیش ۱۰۰ میلیونی نیاز دارد. البته اگر می خواهید سراغ محلات غربی بروید، اجاره ماهانه تان به حدود ۳۰ میلیون تومان می رسد. تعداد واحد های ۵۰ متری در جنوب تهران بیشتر است و اگر برای مثال پول پیش آن ۱۵۰ میلیون تومان باشد باید بابت اجاره هر ماه هفت میلیون تومان به حساب صاحبخانه واریز کنید.

اجاره آپارتمان ۵۰ متری در شرق تهران

اجاره آپارتمان ۵۰ متری در شرق تهران کف پول پیش آن حدود ۱۰۰ میلیون تومان است و اجاره ماهانه آن از حدود دو میلیون تومان شروع می شود تا ۱۷ میلیون تومان. آپارتمان ۵۰ متری در شرق تهران معمولا یک خوابه است و تعداد زیادی آگهی پیدا می شود که فرد نیاز به هم خانه دارد، چون معمولا واحد مسکونی با این متراژ توسط دانشجویان یا افراد مجرد اجاره می شود که به تنهایی از پس پرداخت پول پیش و اجاره برنمی آیند.

در لابلای آگهی های فروش مسکن، آپارتمان ۵۰ متری در فدک از محلات شرق تهران به پول پیش ۴۰ میلیونی و اجاره ماهانه یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومانی نیاز دارد. البته سکونت در این واحد یک شرط دارد و آن هم این است که فقط به یک خانم اجاره داده می شود. هرچند این واحد دارای آسانسور و پارکینگ است، اما انباری ندارد.

اجاره آپارتمان ۵۰ متری در سبلان شمالی که آن هم یک خوابه است و پنج سال از سال ساخت آن می گذرد، به پول پیش ۱۰۰ میلیون تومانی و اجاره ماهانه ۱۲ میلیونی احتیاج دارد. البته این واحد که در طبقه دوم قرار دارد، تنها آسانسور دارد و خبری از پارکینگ و انباری نیست.

اجاره آپارتمان دیگری در شمیران نو که در آگهی قید شده «حدود» ۵۰ متر با ۲۰۰ میلیون پول پیش و شش میلیون تومان اجاره در ماه آگهی شده است. ظاهرا این واحد زیرهمکف قرار دارد و بنابراین خبری از آسانسور نیست، ضمن اینکه پارکینگ ندارد و فقط تنها انباری جزو امکانات آن محسوب می شود.

اجاره آپارتمان ۵۰ متری در شرق تهران با پول پیش ۳۰۰ میلیونی هم آگهی شده است. این واحد در نارمک قرار دارد، یک واحدی است و تنها آسانسور دارد. اگر قصد دارید یک واحد با متراژ ۵۰ متر با این میزان پول پیش اجاره کنید، باید ۱۲ میلیون تومان هر ماه به حساب صاحبخانه واریز کنید.

اجاره آپارتمان ۵۰ متری در غرب تهران

اجاره آپارتمان ۵۰ متری در غرب تهران مختص برخی محلات آن است. اگر از پس پرداخت پول پیش بالا برنمی آیید و بودجه تان حدود ۱۰۰ میلیون تومان است، باید متحمل پرداخت اجاره حدود ۳۰ میلیونی شوید. اما اگر یک واحد ۵۰ متری با پول پیش ۳۰۰ تا ۵۰۰ میلیونی اجاره کنید، اجاره ماهانه شما از حدود چهار میلیون تومان تا بیش از ۱۷ میلیون تومان متغیر است. برای مثال، یک واحد ۵۰ متری مبله، یک واحدی نوساز در پونک از محلات معروف و خوب غرب تهران در حالی به پول پیش ۱۰۰ میلیون تومانی نیاز دارد که اجاره ماهانه آن ۳۰ میلیون تومان تعیین شده است. آسانسور، انباری و پارکینگ هم جزو ویژگی ها و امکانات آن است.

اجاره آپارتمان ۵۰ متری در فردوس غرب به پول پیش بیشتری حدود ۵۰۰ میلیون تومان نیاز دارد، اگر می خواهید برای واحدی با این متراژ تا این حد هزینه کنید، اجاره ماهانه آن کمتر و چهار میلیون تومان تعیین شده است.

آپارتمان ۵۰ متری دیگری را اینبار در ستارخان و نزدیک به مترو می توان در آگهی های اجاره مسکن پیدا کرد که در حالی که پول پیش آن ۳۰۰ میلیون تومان است، باید بابت اجاره ماهانه آن ۱۲ میلیون تومان هزینه کنید. اجاره ماهانه برای واحد ۵۰ متری در غرب تهران و در محله شهران شمالی به ۱۷ میلیون تومان می رسد، در حالی که پول پیش آن همان ۳۰۰ میلیون تومان آگهی شده است. این واحد در طبقه پنجم قرار دارد و دارای ویژگی ها و امکاناتی از قبیل آسانسور، پارکینگ و انباری است.

مختصات آگهی های اجاره آپارتمان 50 متری در تهران

اجاره آپارتمان ۵۰ متری در تهران معمولا به پول پیش ۱۰۰ میلیونی نیاز دارد

اجاره آپارتمان ۵۰ متری در مرکز تهران

اجاره آپارتمان ۵۰ متری در مرکز تهران در محلات مختلف آن بیشتر یا رهن کامل است یا شخصی که قصد اجاره واحدی با این متراژ را دارد، معمولا نیازمند هم خانه است. ضمن اینکه متراژ خانه ها معمولا بالاتر از ۵۰ متر است. برای مثال شخصی که به یک هم خانه در محله منیریه از محلات قدیمی و شناخته شده مرکز تهران نیاز دارد، پول پیش را ۵۰ میلیون تومان و اجاره ماهانه را چهار میلیون تومان آگهی کرده است. این واحد آپارتمانی فاقد هرگونه ویژگی و امکاناتی از قبیل آسانسور، پارکینگ و انباری است.

اجاره آپارتمان مرکز تهران اگر در همان منیریه باشد، اینبار با متراژ ۵۵ متر آگهی شده که پول پیش ۲۵۰ میلیونی و اجاره ماهانه ۱۴ میلیونی نیاز دارد. واحدی یک واحدی که آسانسور، انبار و پارکینگ دارد.

با اینکه معمولا واحد های ۵۰ متری با پول پیش کمتری اجاره می شوند، اما اگر کسی قصد اجاره آپارتمان ۵۵ متری نوساز و یک واحدی در سهروردی را داشته باشد، ۷۰۰ میلیون بابت پول پیش و شش میلیون اجاره ماهانه باید پرداخت کند. البته واحد دیگری که متراژ بزرگتری یعنی ۵۶ متر دارد، در حالی پول پیش کمتری در حد ۴۰۰ میلیون تومان برای آن تعیین شده، اما اجاره آن ماهی ۱۵ میلیون تومان است.

اجاره آپارتمان ۵۰ متری در جنوب تهران

اجاره آپارتمان ۵۰ متری در جنوب تهران در برخی محلات آن کف پول پیش را ۱۰۰ میلیون تومان در نظر گرفته اند. البته با کمی جستجو می توان دریافت که اجاره بها کمتر و از حدود دو تا هفت میلیون تومان است. البته ناگفته نماند که واحد های ۵۰ متری در جنوب تهران هم یک واحدی هستند، اما تعداد آن ها به مراتب بیشتر است.

یک آپارتمان ۵۰ متری نوساز در محله شوش تهران به پول پیش ۱۵۰ میلیون تومانی و اجاره ماهانه هفت میلیونی نیاز دارد. شوش از محلات شلوغ و پرتردد پایتخت ایران است. ضمن اینکه این واحد دارای انباری نیست. آپارتمان ۵۰ متری تک خواب در نعمت آباد به پول پیش ۲۰۰ میلیونی و اجاره ماهانه سه میلیون و ۵۰۰ هزار تومانی نیاز دارد.

اجاره آپارتمان ۵۰ متری در خانی آباد در حالی که سال ساخت آن ۱۳۹۸ است، پول پیش ۲۰۰ میلیونی و اجاره شش میلیونی نیاز دارد، اما نه خبری از پارکینگ است نه انباری.

این خبر توسط سایت فرارو منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : فرارو

اخبار گوناگون در خبر ناب