پیازچه با قهوه ؛ نوشیدنی جالب و محبوب این روزهای چینی ها + عکس

پیازچه با قهوه ؛ نوشیدنی جالب و محبوب این روزهای چینی ها + عکس

۲۲ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۷:۳۳ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس مجله - پیازچه و قهوه دو ماده‌ای هستند که ترکیب آن‌ها، نوشیدنی جالبی به دست نمی‌دهد، اما اگر در نوشیدن و چشیدن خوراکی‌های مختلف ماجراجو هستید، کافه لاته با پیازچه‌های بهاری که این روزها محبوب چینی‌هاست، پیشنهاد می‌شود.

به گزارش سرویس مجله خبر ناب به نقل از همشهری - این روزها در صفحات شبکه های اجتماعی تیک تاک یا اینستاگرام ده ها عکس از کافه لاته هایی دیده می شود که روی آن ها با پیازچه پوشانده شده است. این نوشیدنی که ابتکار چینی هاست، عجیب و غیرمعمول ترین نوشیدنی است که تاکنون درست شده است.

برای درست کردن کافه لاته با پیازچه، ابتدا باید مقداری پیازچه سبز را در ظرفی خرد و له کنید، سپس به آن یخ، شیر و قهوه بیفزایید و تمام مواد را با هم ترکیب کنید. در پایان هم روی کافه لاته تان را با مقدار زیادی پیازچه خردشده بپوشانید.

پیازچه با قهوه ؛ نوشیدنی جالب و محبوب این روزهای چینی ها + عکس

هیچ کس دقیقا نمی داند این نوشیدنی را چه کسی ابداع کرده است، اما به نظر می رسد این معجون عجیب طرفدارهای بسیاری دارد و کافی شاپ های چینی این نوع نوشیدنی را آماده کرده و در اختیار مشتریان خود قرار می دهند.

«آشپزی تاریک»، اصطلاحی است که به خوراکی ها و نوشیدنی های عجیب و غریب اطلاق می شود و ذائقه افراد را به چالش می کشد و این کافه لاته پیازی چینی، نمونه ای از خوراکی های تاریک چینی است.

منبع: خبرآنلاین

این خبر توسط سایت همشهری آنلاین منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : همشهری آنلاین

اخبار گوناگون در خبر ناب