شاهکار جدید از مصاحبه زنی که به قطر رفت

شاهکار جدید از مصاحبه زنی که به قطر رفت

۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۰۸:۰۷ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس سیاسی - مصاحبه چند زن ایرانی در جام جهانی قطر با رسانه‌های خارجی در شبکه‌های اجتماعی سوژه کاربران شده است. ...

به گزارش سرویس سیاسی خبر ناب به نقل از برترین ها - رویداد۲۴: فیلمی از فرح عبدی کارمند وزارت ارشاد که از آزادی زنان در ایران می گفت در روزهای گذشته سوژه کاربران شده بود که چگونه می شود کارمند بخش رسانه های خارجی وزارت ارشاد حتی ابتدایی ترین کلمات انگلیسی را نداند. حالا امروز فیلم دیگری منتشر شده که یک زن به کمک مصاحبه شونده قبلی می آید تا کار را جمع کند.

جملات عجیب و غریب او اما سوژه جدیدی شده است؛ از جمله اینکه واژه(solve) به معنای حل کردن را «اسلاو» می گوید و جملات بی معنایی می گوید که به زعم خود مشکل را حل کرده است!

در روزهای گذشته بحث هایی زیادی درباره افرادی که به قطر برده شده اند وجود دارد و وزارت ورزش هنوز درباره اینکه این افراد با چه هزینه ای برای تماشای جام جهانی قطر فرستاده شده اند، سکوت کرده است.

مصطفی وثوق کیا از اصولگرایان فعال در حوزه فرهنگ، امیرحسین ثابتی مجری برنامه جهان آرا، محمدرضا شهبازی مجری برنامه طنز پاورقی، مهدی خانعلی زاده مجری برنامه سیاسی بدون توقف، حسین دارابی کارگردان اصولگرا، دانیال معمار سردبیر روزنامه همشهری در دوره زاکانی، علی رجبی مجری و برنامه ساز سیاسی و ... از جمله چهره هایی هستند که به عنوان خبرنگار قطر رفته اند؛ در حالی که هیچکدام از آنها خبرنگار ورزشی نیستند.

این خبر توسط سایت برترین ها منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : برترین ها

اخبار گوناگون در برخط
Fatiam ۲۷ آذر ۱۴۰۱ - ۱۰:۵۷