واکنش شدید کیهان به پیشنهاد ربیعی درمورد اعتراضات

واکنش شدید کیهان به پیشنهاد ربیعی درمورد اعتراضات

۱۴ آذر ۱۴۰۱ - ۱۰:۲۰ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس سیاسی - کیهان نوشت: در جریان اغتشاشات آمیخته به شرارت هر جنایت و ترور در رعب‌افکنی، آیا به جز برهنگی، بغل رایگان (!) شعار‌های تجزیه‌طلبان، چیزی هم درباره مطالبات مشروع و قانونی دیده و شنیده شد؟

به گزارش سرویس سیاسی خبر ناب به نقل از فرارو - کیهان در پاسخ به اظهارات اخبر علی ربیعی، سخنگوی دولت روحانی نوشت: وزیر ناکارآمد و برکنار شده دولت روحانی می گوید برخی هم طیفان او می خواهند نقش میانه و میانجی را در حوادث اخیر ایفا کنند، اما هیچ یک از دو طرف نمی پذیرند (!)

صحنه گردان اصلی اغتشاشات و جنگ ترکیبی اخیر، رژیم های آمریکا و اسرائیل و برخی دولت های معاند غربی هستند.

در جریان اغتشاشات آمیخته به شرارت هر جنایت و ترور در رعب افکنی، آیا به جز برهنگی، بغل رایگان (!) شعار های تجزیه طلبان، چیزی هم درباره مطالبات مشروع و قانونی دیده و شنیده شد؟

گفتنی ست ربیعی در یادداشتی در روزنامه اطلاعات نوشته بود: "نیازمند یک حرکت بزرگ مصلحانه و تأثیرگذار هستیم که میانه ها می توانند تسهیل گر و پیش برنده سیاست های اجتماعی آرام بخش باشند. هراس از ایفای نقش میانه ها، یک زیان بزرگ ملی برای این روز های جامعه ماست...میانه ایستادن و میانجی گرایانه عمل کردن وظیفه ملی، اخلاقی و انسانی همه ماست. امروز سخن گفتن و نقد کردن پیرامون افراط، خشونت و نفرت پراکنی ضرورت تاریخی برای هرکدام از ایرانیان فرهیخته است."

این خبر توسط سایت فرارو منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : فرارو

اخبار گوناگون در برخط