قتل ناگوار مرد تنها با ضربات قمه زن تهرانی  -  بوی تعفن راز جنایت را فاش کرد + جزئیات
سرویس اجتماعی - زن جوان که به دنبال رابطه پنهانی با یک مرد وی را با ضربه های قمه کشته بود، در حالی در دادگاه کیفری تهران محاکمه می‌شود که اولیای دم برای وی حکم قصاص خواسته اند. ...

به گزارش سرویس اجتماعی خبر ناب به نقل از رکنا - حوادث رکنا: رسیدگی به این پرونده از تیرماه سال گذشته آغاز شد .مردی با پلیس تماس گرفته و از بوی تعفن ی که از خانه همسایه به مشام می رسید خبر داد. وی گفت: در همسایگی ما مرد ۴۲ ساله ای به نام محسن به تنهایی زندگی می کند. اما چند روزی هست از او خبری نیست و من و هیچ کدام از همسایه ها او را ندیده ایم. بوی تعفن عجیبی از خانه اش به مشام می رسد و ما نگران حال او هستیم. با این تماس ماموران کلانتری به خانه مجردی محسن در غرب تهران رفتند و پس از گشودن در با جنازه وی روبه رو شدند که شواهد نشان می داد چند روز از مرگش گذشته است.

جسد با دستور قضایی به پزشکی قانونی منتقل شد و کارشناسان ضربات متعدد قمه به گردن و پشت وی را علت مرگ اعلام کردند.

سرنخ یک زن در قتل مرد تنها

ماموران در نخستین گام از تحقیقات به بررسی فهرست مکالمات تلفنی این مرد پرداختند و دریافتند همزمان با کشته شدن وی گوشی موبایلش نیز سرقت شده است. در بررسی تماس های تلفنی قربانی، ماموران به رابطه پنهانی وی با یک زن جوان به نام پرستو پی بردند و وی را ردیابی و بازداشت کردند .

پرستو که سعی داشت با دروغگویی هایش مسیر رسیدگی به پرونده را به بیراهه بکشند در ادامه لب به اعتراف گشود و به قتل مرد مجرد اعتراف کرد .

اعتراف به قتل مرد تنها

زن جوان گفت: مدتی قبل در خیابان با محسن آشنا شدم. او به من ابراز علاقه کرد و رابطه دوستانه ما با هم ادامه داشت و من چند بار به خانه او رفتم. او به مواد مخدر معتاد بود و گاهی اوقات رفتارهای عجیب از او سر میزد که باعث تعجبم میشد. آخرین بار که با آنجا رفته بودم محسن تاثیر مصرف مواد مخدر حالت طبیعی نداشت. او یکباره دست و پایم را با طناب بست و مرا روی تخت خواب انداخت. او به شدت مرا کتک زد. او زیر تختخوابش یک قمه پنهان کرده بود و می خواست مرا با قم بزند که در یک لحظه از فرصت استفاده کردم و قمه را از زیر تخت خواب برداشتم و چند ضربه به او زدم.

وی ادامه داد: چون محسن در گوشی موبایلش از من فیلم و عکس تهیه کرده بود، گوشی موبایل را برداشتم و از خانه خارج شدم. من گوشی موبایل را شکستم و به داخل جوی آب انداختم. باور کنید اگر محسن را نکشته بودم خودم کشته می شدم. چون او تحت تاثیر مصرف مواد مخدر دچار توهم شده بود و می خواست مرا بکشد.

به دنبال اظهارات این زن و بازسازی صحنه جرم برای وی کیفرخواست صادر و پرونده اش به شعبه دهم دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد تا به زودی به جرم وی رسیدگی شود. این در حالی است که اولیاء دم برای زن جوان حکم قصاص خواسته اند.

این خبر توسط سایت رکنا منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در خبر ناب