بازداشت اعضای 65 باند سرقت در مشهد -  70 درصد سرقت ها، خُرد هستند
سرویس اجتماعی - خراسان رضوی رئیس پلیس مشهد با اشاره به دستگیری اعضای ۶۵ باند سرقت در مشهد گفت: در حال حاضر ۷۰ درصد سرقت‌ها در مشهد را سرقت‌های خرد و دستبرد به وسایل داخل خودرو تشکیل داده است. ...

به گزارش سرویس اجتماعی خبر ناب به نقل از رکنا - سرهنگ احمد نگهبان اظهار کرد: طرح های مقابله با سرقت و دستگیری مالخران اموال مسروقه   از ۲ ماه قبل به طور ویژه در دستور کار فرماندهی انتظامی مشهد قرار گرفته و با جدیت در حال اجراست.

وی با اشاره به دستگیری اعضای ۶۵ باند سرقت در مشهد طی طرح های مقابله با سرقت و دستگیری مالخران اموال مسروقه، بیان کرد: در حال حاضر ۷۰ درصد سرقت ها در مشهد را سرقت های خرد و دستبرد به وسایل داخل خودرو تشکیل داده است.

به گزارش معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی خراسان رضوی، نگهبان تاکید کرد: از همکاری آگاهانه شهروندان با پلیس تشکر می کنیم و خواهشمندیم برای جلوگیری از هرگونه سرقت به ویژه در ایام نوروز هشدارهای پلیس را جدی گرفته و تمهیدات لازم برای حفط اموال خود را داشته باشند. هم چنین درصورت مشاهده هر مورد مشکوک بلافاصله مراتب را از طریق شماره تماس فوریت های پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند.

این خبر توسط سایت رکنا منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در خبر ناب