حیرت کاربران از تفاوت نظام آموزشی آمریکا و ایران

حیرت کاربران از تفاوت نظام آموزشی آمریکا و ایران

۲۸ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۸:۴۰ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس اجتماعی - در حالی که عملکرد مسئولان در ماجرای مسمومیت سریالی دانش‌آموزان، اعتراض و انتقاد والدین دانش‌آموزان و فعالان اجتماعی را به دنبال داشته، کانال تلگرامی اصلاحات نیوز، ویدئویی از اقدام فرماندار ایالت مینه‌سوتا در آمریکا را منتشر کرده که در بین کاربران بازتاب فراوانی داشته است. ...

به گزارش سرویس اجتماعی خبر ناب به نقل از برترین ها - برترین ها: در حالی که عملکرد مسئولان در ماجرای مسمومیت سریالی دانش آموزان، اعتراض و انتقاد والدین دانش آموزان و فعالان اجتماعی را به دنبال داشته، کانال تلگرامی اصلاحات نیوز، ویدئویی از اقدام فرماندار ایالت مینه سوتا در آمریکا را منتشر کرده که در بین کاربران بازتاب فراوانی داشته است.

بر اساس ویدئوی منتشر شده، فرماندار مینه سوتا قانونی را به امضا رساند که به موجب آن همه ی دانش آموزان ایالت بدون درنظر گرفتن درآمد اولیایشان واجد شرایط دریافت صبحانه و ناهار رایگان می شوند!

واکنش برخی کاربران در این رابطه را بخوانید:

* کاربری به نام «رضا» نوشت: آقایان یاد بگیرد! در حالی مقامات آموزشی آمریکا در حال فراهم کردن امکانات رفاهی برای دانش آموزان هستند، معلوم نیست چرا دولت و وزارت آموزش و پرورش نسبت به مسمومیت سریالی دانش آموزان با خونسردی برخورد می کنند!

* مژگان، فعال توئیتری هم کنایه زد: فرق نظام آموزشی پویا و توسعه یافته با نظام آموزشی دچار انفعال همینه!

* مرتضی هم در طعنه به ماجریا اخیر نوشته است: بی تفاوتی و بی خیالی مسئولان نسبت به وضعیت دانش آموزان، الگوی نظام آموزشی دیگر کشورها شده!

این خبر توسط سایت برترین ها منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : برترین ها

اخبار گوناگون در خبر ناب