واکنش سرمربی کامرون به ماجرای جنجالی؛ تیم مهم تر از هر فردی است
سرویس ورزشی - ریگوبرت سانگ عنوان کرد برای او تیم، مهم‌تر از هر فردی است و به همین خاطر تصمیم گرفت به اونانا بازی ندهد.

به گزارش سرویس ورزشی خبر ناب به نقل از خبرآنلاین - ال پائیس، ریگوبرت سانگ، سرمربی تیم ملی فوتبال کامرون قبل از بازی تیمش برابر صربستان اقدام به کنار گذاشتن آندره اونانا دروازه بان اصلی تیمش کرد.

سانگ درباره این اتفاق گفت: شرایط دروازه بان بسیار مهم است. ما در تورنمنت سختی هستیم و می دانم باید چه کاری انجام دهم. باید مطمئن شوم که تیم بالاتر و مهم تر از افراد است. اونانا می خواست از ترکیب خارج شود و ما قبول کردیم. ۲۶ بازیکن در این تیم با هم هستند و ما می خواهیم این روحیه نظم و احترام را نشان دهیم. او یک دروازه بان بزرگ است اما ما روی تیم تمرکز می کنیم.

او در ادامه گفت: شما باید با نظم و انضباط تیم سازگار شوید. اگر نمی توانید این کار را انجام دهید فکر می کنم لازم است کنار بروید و مسئولیت را بر عهده نگیرید. تیم مهم تر از هر فردی است.

سرمربی کامرونی که علی رغم نداشتن دروازه بان اصلی خود، مقابل صربستان به تساوی رسید در ادامه گفت: من مسئولیت این تصمیم را می پذیرم.

در دیداری از گروه G جام جهانی قطر، تیم های کامرون و صربستان از ساعت ۱۳:۳۰ دقیقه برابر هم به میدان رفتند که این دیدار با تساوی ۳ بر ۳ به پایان رسید. فابریتزیو رومانو، روزنامه نگار مطرح ایتالیایی درباره این اتفاق نوشت: آندره اونانا تصمیم قطعی اش را برای ترک جام جهانی گرفته و دیگر بر نخواهد گشت. این تایید شده است.

این خبر توسط سایت خبرآنلاین منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : خبرآنلاین

اخبار گوناگون در برخط