وزیر ورزش: درمورد کی روش باید فدراسیون تصمیم بگیرد

وزیر ورزش: درمورد کی روش باید فدراسیون تصمیم بگیرد

۱۰ آذر ۱۴۰۱ - ۰۱:۵۴ زمان مطالعه : 2 دقیقه
سرویس ورزشی - سجادی تصریح کرد: فوتبال پیشرفت کرده است و دیگر مثل گذشته نیست. باید به فکر تقویت تیم ملی باشیم و امکانات لازم را فراهم کنیم. زحمات کارلوس کی‌روش بر هیچ کس پوشیده نیست و مواضع، نگرش و تفکر وی برایمان قابل احترام و عملکرد او مشخص است. ما به سهم خودمان از طرف وزارت ورزش قدردان زحمات وی هستیم.

به گزارش سرویس ورزشی خبر ناب به نقل از فرارو - وزیر ورزش و جوانان گفت: کارلوس کی روش ارتباط بسیار خوبی با بازیکنان دارد. آنها او را دوست دارند و اگر نظر فدراسیون ادامه کار با کی روش باشد، ما هم با کمال میل حمایت می کنیم.

به گزارش ایرنا، «حمید سجادی» وزیر ورزش و جوانان در حاشیه بازگشت کاروان تیم ملی فوتبال کشورمان از مسابقات جام جهانی ۲۰۲۲ اظهار داشت: در چند ماه آینده جام ملت های آسیا برگزار خواهد شد و باید منسجم و متحد برای این جام آماده شویم. جام ملت های آسیا خیلی زود فرا خواهد رسید و تیم ملی خیلی زود باید دور هم جمع شود و تمریناتش را دنبال کند.

وی افزود: همه دوست داشتیم تیم ملی در جام جهانی صعود کند و بازیکنان تلاش خود را برای تحقق این امر انجام دادند. من در هر سه بازی کنار تیم حضور داشتم و تلاش کردم کنار تیم باشم. قطر، میزبان جام جهانی حذف شد، خیلی تیم های دیگر نیز نتوانستند راهی مرحله بعدی شوند.

وزیر ورزش و جوانان خاطرنشان کرد: کیفیت فنی بازیکنان در بازی با ولز بالا بود و همه خوشحال شدند. در بازی با آمریکا و در نیمه دوم بازیکنان تلاش کردند اما نتیجه طور دیگری رقم خورد. فارغ از هر نتیجه ای، بازیکنان بهترین های ما هستند و امیدوارم که قدردان حضورشان باشیم. چیزی که در جام جهانی مشهود بود پیشرفت بسیار زیاد فوتبال بود.

سجادی تصریح کرد: فوتبال پیشرفت کرده است و دیگر مثل گذشته نیست. باید به فکر تقویت تیم ملی باشیم و امکانات لازم را فراهم کنیم. زحمات کارلوس کی روش بر هیچ کس پوشیده نیست و مواضع، نگرش و تفکر وی برایمان قابل احترام و عملکرد او مشخص است. ما به سهم خودمان از طرف وزارت ورزش قدردان زحمات وی هستیم.

وی تاکید کرد: خبر خداحافظی کی روش از تیم ملی را نشنیده ام. ابتدا از فدراسیون حمایت می کنیم و اگر نظر ما را هم برای ادامه کار با کی روش بخواهند حمایت می کنیم. او ارتباط بسیار خوبی با بازیکنان دارد و آنها هم او را دوست دارند. اما ادامه همکاری با کی روش، موضوعی فنی است و ابتدا باید فدراسیون فوتبال تصمیم گیری کند.

این خبر توسط سایت فرارو منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : فرارو

اخبار گوناگون در برخط