افشاگری در موردسناریو بر علیه علیرضا فغانی  -  فریب بزرگ بعد از جام جهانی
سرویس ورزشی - بعد از حذف اروگوئه از جام جهانی هجمه زیادی علیه علیرضا فغانی به راه افتاده است.

به گزارش سرویس ورزشی خبر ناب به نقل از همشهری - حذف اروگوئه از مرحله گروهی جام جهانی موجب هجمه شدید سرمربی، بازیکنان و حتی مسئولان فدراسیون فوتبال این کشور همگام با هواداران آن ها نسبت به قضاوت علیرضا فغانی و دنیل سیبریت در دیدار با کره جنوبی و غنا شد.

تقریبا هر روزه گزارش های زیادی در فضای رسانه ای اروگوئه در این خصوص منتشر می شد و حتی مقامات فدراسیون اروگوئه نیز تقصیر حذف را بر گردن داوران انداختند و اعلام کردند قصد تمدید قرارداد با دیگو آلونسو و ادامه کار با او را دارند.

اما حالا در شبکه اجتماعی ردیت، یکی از طرفداران فوتبال در اروگوئه، مقاله ای تند و انتقادی را منتشر کرده تا صدایی دیگر هم از فوتبال دوستان این کشور بلند شود؛ صدایی منتقدانه علیه کادرفنی و بازیکنان که مقصر حذف را آنها معرفی می کند.

در این یادداشت آمده: «من فکر نمی کنم فقط به خاطر داور (علیرضا فغانی) حذف شده باشیم. علت این حذف را باید در دو بازی نخست جستجو کرد.»

در ادامه این یادداشت در خصوص عملکرد بازیکنان و به خصوص تصمیمات کادرفنی نوشته شده: «ما فهرستی شگفت انگیز از بازیکنان درجه یک داریم که می توانستند به راحتی کره را شکست دهند و باید یک نمایش عالی را مقابل پرتغال انجام می دادند. اما در عوض دیگه آلونسو ترجیح داد که دفاعی بازی کند و به داروین [نونیز] تنها و [لوییز] سوارز پیر دل ببندد و با توپ های بلند حریف را تهدید کند.»


نگارنده با طرح درخواست از هواداران تاکید کرده: «بله، برخی از بازیکنان ما در پایان بازی با غنا مثل بچه ها رفتار کردند و به بدترین شکل از جام جهانی حذف شدند.»

پایان این یادداشت به این شکل است: «فوتبال برای مردم ما، همه چیز است. بنابراین چنین حذفی، مزخرف است. امیدوارم این را درک و چنین رفتاری را متوقف کنید.»

در پایان این یادداشت به دو گزارش روزنامه های اروگوئه هم اشاره شده که در آنها فغانی و سیبرت به عنوان عوامل حذف معرفی شده اند - این هوادار اروگوئه ای چنین گزارش هایی را اشتباه و در راستای فریب عمومی دانسته است.

این خبر توسط سایت همشهری آنلاین منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : همشهری آنلاین

اخبار گوناگون در برخط