تصویر  -  اقدام ساپینتو بر علیه تصمیم جنجالی مدیران استقلال

تصویر - اقدام ساپینتو بر علیه تصمیم جنجالی مدیران استقلال

۲۸ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۷:۰۲ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس ورزشی - ریکاردو ساپینتو نیز به جمع حامیان عارف غلامی پیوست و یک استوری از این بازیکن منتشر کرد.

به گزارش سرویس ورزشی خبر ناب به نقل از خبرآنلاین - ماجرای جریمه غلامی و حکمی که کمیته انضباطی باشگاه استقلال صادر کرده، همچنان ادامه دارد. تمرین روز پنج شنبه آبی ها در اعتراض به مشکلات مالی برگزار نشد و مدیران باشگاه نیز عارف را مقصر این موضوع دانسته اند.

پنج شنبه، تمامی بازیکنان استقلال یک استوری مشترک را منتشر کرده و خواهان دریافت مطالبات خود شدند. با این حال، کمیته انضباطی استقلال تصمیم گرفت تا غلامی را به کسر 20 درصد از قراردادش محکوم کند.

از صبح امروز نیز تمامی بازیکنان استقلال اقدام به انتشار استوری حمایتی از عارف کردند. سیدحسین حسینی کاپیتان آبی ها نخستین فردی بود که به حمایت از غلامی پرداخت. در ادامه نیز سایر بازیکنان تصویری از این مدافع را در صفحات شخصی خود منتشر کردند.

در این میان، حمایت ریکاردو ساپینتو از عارف، جدیدترین اتفاق رخ داده پیرامون باشگاه استقلال است. سرمربی پرتغالی در اقدامی جالب توجه، عکسی از غلامی را در اینستاگرامش منتشر کرد و از مدافع تیمش حمایت کرد.

تصویر  -  اقدام ساپینتو بر علیه تصمیم جنجالی مدیران استقلال

در متنی که ساپینتو به اشتراک گذاشته، نوشته شده است: «برای همبستگی با گروه فوق العاده ای از بازیکنانی که در اختیار داریم، به ویژه با عارف غلامی»

باید دید واکنش باشگاه استقلال به حمایت دست جمعی اعضای این تیم از عارف غلامی چه خواهد بود.

این خبر توسط سایت خبرآنلاین منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : خبرآنلاین

اخبار گوناگون در خبر ناب