تیم ملی والیبال در بحران؛ پائز اخراج شود

تیم ملی والیبال در بحران؛ پائز اخراج شود

۱۸ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۷:۰۶ زمان مطالعه : 2 دقیقه
سرویس ورزشی - تیم ملی والیبال ایران در شرایط سختی قرار گرفته و به نظر می‌رسد مسئولان فدراسیون والیبال باید هر چه سریع‌تر نسبت به تغییر کادرفنی این تیم اقدام کنند.

به گزارش سرویس ورزشی خبر ناب به نقل از خبرآنلاین - تیم ملی والیبال ایران، صبح امروز در هفتمین بازی خود در لیگ ملت ها مقابل بلغارستان قرار گرفت و در حالی که پیش بینی می شد در این بازی به پیروزی برسد اما این اتفاق رخ نداد تا شاگردان پائز همچنان در حسرت اولین برد در لیگ ملت ها باقی بمانند.

به گزارش ایرنا، اتفاق عجیب تر و در عین حال تاسف بار صحبت های پائز پس از این بازی بود. وی گفت: «نقطه ضعف ما شخصیت هر کدام از بازیکنان است. آن ها نمی خواهند همراه هم بجنگند. گاهی اوقات از مبارزه دست می کشند در حالی که باید ادامه دهند و به یکدیگر احترام بگذارند. بازیکنان باید برای طرفدراران بجنگند. باید برای والیبال ایران بجنگند و اگر متوجه این موضوع نباشند کار خیلی سخت خواهد شد.»

اینکه ملی پوشان والیبال ایران، متوجه این موضوع نیستند که پوشیدن پیراهن تیم ملی چقدر ارزش دارد یک واقعیت است اما پائز نمی تواند از زیر بار نتایج تیم ملی شانه خالی کند. او هنوز به یک ترکیب ثابت نرسیده و در هر بازی تیم ملی را با ترکیبی کاملا متفاوت به میدان فرستاد.

در طول همه دوره هایی که تیم ملی در لیگ ملت ها شرکت کرده سابقه شکست در هفت بازی پشت سر هم نداشته است و پائز باید مسئولیت این نتایج را بپذیرد. با این شرایط به نظر نمی رسد با حضور این مربی برزیلی، فرانسوی؛ اتفاق مثبتی در تیم ملی رخ دهد و شاید برکناری او در این مقطع زمانی و پیش از آغاز هفته سوم می تواند شوک مثبتی برای این تیم باشد تا حداقل پایان آبرومندانه تری در لیگ ملت ها برایش رقم بخورد.

کار اصلی میلاد تقوی، پس از لیگ ملت هاست تا با جذب یک مربی بزرگ خارجی که بتواند همچون ولاسکو در والیبال ایران ساختار سازی کند تیم ملی قدرتمندی برای ۴ سال آینده تشکیل دهد. هر چند در این میان باید مراقب دلالان مجازی بود تا مربیان بی کیفیت را به والیبال ایران تحمیل نکنند.

در طی این مدت تمام برنامه های پائز در تیم ملی اجرا و عملیاتی شد ولی دریغ از به دست آوردن یک پیروزی برای والیبال ایران که این موضوع می تواند تبعات زیادی برای والیبال داشته باشد.

هدف از جذب مربی خارجی برای تیم ملی برطرف کردن مشکلاتی است که پائز در مصاحبه هایش عنوان می کند؛ در حالی که برطرف کردن این مشکلات، وظیفه وی به عنوان سرمربی است.

برای دسترسی سریع به تازه ترین اخبار و تحلیل رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.

این خبر توسط سایت خبرآنلاین منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : خبرآنلاین

اخبار گوناگون در خبر ناب