نخستین تصویر قصاب 600 جوان عراقی در فاجعه اسپایکر خونبار  -  سرنوشت این داعشی چه شد؟
سرویس بین الملل - قصاب ۶۰۰ جوان عراقی در فاجعه اسپایکر خونبار سال ۲۰۱۴ که از عناصر گروه تروریستی داعش است به دام نیروهای الحشد الشعبی عراق افتاده است.

نخستین تصویر قصاب 600 جوان عراقی در فاجعه اسپایکر خونبار  -  سرنوشت این داعشی چه شد؟

به گزارش سرویس بین الملل خبر ناب به نقل از همشهری - این تروریست با نام «ضرغام ابوحیدر» که از یک چشم نابینا است، اخیرا به دام نیروهای امنیتی حشدالشعبی افتاده است؛ فردی که در سال ۲۰۱۴ یکی از مهمترین قاتلان صدها جوان عراقی در فاجعه اسپایکر به دست داعش بوده است.

منابع عراقی نزدیک به گروه های مقاومت اعلام کردند که این دجال داعشی به قتل ۶۰۰ جوان عراقی در پایگاه اسپایکر اعتراف کرده است.

بخش امنیتی - استخباراتی حشدالشعبی نیز اعلام کرد که در گوشی همراه ضرغام ویدیوهایی یافته است که دست داشتن او در این جنایت تکان دهنده را نشان می دهد و همچنین اعتراف کرده که قبرهای جمعی از شهدا وجود دارد که هنوز کشف نشده است.

اواسط ژوئن ۲۰۱۴ (خرداد ۹۳) عراق شاهد یکی از فجیع ترین جنایت ها در تاریخ معاصر بود؛ یک هزار و ۷۰۰ جوان از اهالی استان های شیعه نشین جنوب و مرکز عراق در کاخ های صدام، دیکتاتور پیشین حاکم بر عراق در شهر تکریت واقع در شمال بغداد، سربریده یا به صورت جمعی تیرباران شدند.

این خبر توسط سایت همشهری آنلاین منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : همشهری آنلاین

اخبار گوناگون در خبر ناب